Problem z oknami windows xp

Witam. Nieraz nie “doczytuje” okna do końca http://images78.fotosik.pl/281/66d44147b01c3fe8gen.jpg

A powinno wyglądać tak: 4aa814dc3e6ff89bgen.jpg

Nieraz nawet podczas zapisywania prezentacji offica 2010, niby pasek stoi w miejscu a jak zminimalizuje i zmaksymalizuje to się zapisało. Tak samo jest z innymi oknami nieraz. Ale np. podczas kopiowania czy instalowania pasek się zawsze przesuwa zgodnie z postępem. Dodam że zainstalowałem program drive space identicator, mogło to być spowodowane zmianą ikon dysku, bo wcześniej tego nie było. A jest większe użycie procesora to się tak nie zrobi. Czym może być to spowodowane ?

Jeśli to jest Win XP, to sam powinieneś domyślić się co jest tego przyczyną.

Wywal te “upiększacze” Widzę po Twoich wątkach, że jesteś ich “miłośnikiem” szkoda że nie zauważasz tego, że to są nieautoryzowane łaty na pliki systemowe, które prawie zawsze robią bałagan w systemie.

 

A żeby była jeszcze jasność jeszcze w tej kwestii, ja nie używam takich programów, (np. windows blinds, transformatory), tylko sam zmieniam “ręcznie” edytuję pliki *dll. Odinstaluję ten program i zobaczę czy będzie różnica. Czasem zagram w gry on-line, a mogło to być przyczyną, wirus zainfekowanie?

Skoro sam modyfikujesz dll to już chyba znasz rozwiązanie swoich problemów.

Plik ten sam daje, tylko zmieniam ikony lub bitmapy. Za skrypty się nie biorę. A po za tym te pliki *dll były już dawno zrobione. A mój problem zaczął się od niedawna.

Powtórzę, jeżeli modyfikujesz pliki systemowe to nie dziw się, że prędzej czy później coś będzie działać nie tak. Albo odpuść sobie modyfikacje albo przyzwyczaj się do problemów.

 

Rozumiem

Z tego co kojarzę ten fragment okna był zakodowany w htmlu, więc albo jest coś nie tak z kodem, albo coś się zmieniło w obsłudze html, może aktualizacja internet explorera spowodowała problemy.

 

Najprostsze rozwiązanie to po prostu zmiana skórki, znajdziesz mnóstwo różnych skórek np. na deviantart.com.

  • Wszystkie dostępne aktualizacje zostały zainstalowane a wersia internet explorer jest najnowsza jaka jest dostępna na xp.
  • Z tej strony pobieram skórki.

Odinstalowałem program drive space identicator i na razie problem nie występuje