Problem z opcjami folderów i pendrive'ami, Win XP

Witam!

Mam Win XP SP3. Mój problem zaczął się od włożenia pendrive’a kolegi do siebie do USB, zgrałem mu co trzeba i wyjąłem pena. Teraz jednak po jakimś czasie zauważyłem, że mój Windows nie autostartuje pendrive’ów tak jak trzeba, a w dodatku dodał mi jakąś opcję w ustawieniach folderów. Chodzi o to, że tej opcji a ustawieniach opcji folderów być nie powinno, a druga sprawa, że domyślną akcją dla penów powinno być otwórz z eksploratorem windows, a jest to co prezentuje poniżej na screenach. Macie może pomysł czym może to być spowodowane? Wiem, że nie jest to zbyt uciążliwy problem, no ale wolałbym mieć sprawny system :smiley:

28k688w.png

34dosap.png

W usbfix kliknij deletion i będzie ok, przed tym zmień nazwy folderów muza / muzyka na jakieś inne

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antywirusy/UsbFix.html

Czyli ściągnąć powyższy programik, kliknąć delection, ale przedtem zmienić nazwy folderów z muzyką na dyskach na jakieś inne tak? Tylko o muzykę chodzi?

Chodzi o konkretne nazwy folderów “muza”, oraz “muzyka”

facio3721 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ok, problem z programem “Program” zniknął, została nierozwiązana jednak kwestia dodatkowej opcji w menu “Opcje folderów”. Jakieś pomysły?

Jeszcze jedno, czy po zastosowaniu USBfixa, mogę zmienić nazwy folderów z muzyką na takie jakie były sprzed zmiany? :>