Problem z OpenGl - proszę o pomoc

Witam. Mam pewien problem i bardzo liczę na Waszą pomoc. Otoż, po przeskanowaniu systemu antywirusem Panda, pojawił się problem z grafiką w Counter-Strike’u. Przy próbie włączenia pojawia się komunikat : “The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode”. Próbowaliśmy wszystkiego, ale nic nie pomaga… Moja karta graficzna co prawda jest słaba, ale tak jak mówię, wszystko wcześniej działało bardzo dobrze. Karta to : Nvidia riva tnt2 model 64. Mam zainstalowane sterowniki http://www.nvidia.pl/object/winxp-2k_29.42.html, z tej strony. Wcześniej gra chodziła na nich bez problemu. Przeinstalowałem je, ale niestety nic to nie dało… Równiez reinstall Steama nic nie pomógł. Moj system operacyjny to Windows XP. Czy ktoś wie, dlaczego nie można zmienić grafiki na OpenGL? Bardzo Was proszę o pomoc.

W antywirusie nie ma żadnych logów? Skoro po przeskanowaniu przestało działać, oznacza że coś zostało usunięte.

Głownie cookies zostały usunięte… Potem jakieś pliki z folderu Windows Defender oraz Dane Aplikacji. Czy tam znajdują się jakieś pliki odpowiedzialne za grafikę?

w danych aplikacji znajdują się zazwyczaj ustawienia programów może musisz tylko pozmieniać ustawienia graficzne CS’a

W jaki sposob? Bo zmiana z Software na OpenGL powoduje, że gra się wyłącza i wyskakuje ten komunikat…