Problem z OpenOffice (zamraża sie)

Witam

Od dzisiaj mam taki problem - jak wklejam jakiś obrazek do tekstu w OpenOffice (czasem wystarczy dać kilka enterów) to mi sie on zamraża :confused: (brak odpowiedzi). Piszę tym programem pracę dyplomową. Może on się psuć dlatego że mam już w tej pracy pełno zdjęć? Do tej pory nie miałem problemów z tym programem.

Pozdrawiam

Jak najbardziej. Po prostu OO nie wyrabia z przerobieniem tylu danych. Jeśli praca zajmuje kilkanaście MB to może taki defekt występować. W MS office równiez tak jest.

Jeśli Cię do denerwuje to proponuję stworzyć kilka dokumentów każdy np. po 10 stron a na sam koniec złączyć je w całość.

Praca zajmuje 500kb, ma jak na razie 25 stron i jest w niej z 15 małych rysunków :wink: Wystarczy że np jakiś usune (albo dodam) to OO sie zawiesza :confused: No i teraz nie mam jak tego dokończyć. Może reinstalacja OO by pomogła?

a jakiego masz kompa … ??

PIII 650MHz, 382MB Ram, karta gfx 64MB ale to już chyba nie jest takie ważne… no i Win XP

nie koniecznie bo jakbyś miał bardzo słabego kompa i mało pamieci to mogłoby to wynikac ze sprzętu … przy tworzeniu wiekszych prac

No ale mój sprzęt na pisanie prac chyba nie jest za słaby. Co do gier to prawda nie nadaje się. Jak ktoś będzie miał jeszcze jakiś pomysł to proszę dać znać bo bardzo mi zależy na tym programie (do Worda nie mam dostępu).