Problem z Opera 12 pasek rozwijania adresów

Witam, mam pytanie do znawców programu Opera, zainstalowałem najnowszą operę w wersji 12, jak jest pasek dodwania adresu nie widzę tam takiego daszka który umożliwia rozwinięcie listy wpisanych adresów do przeglądarki, czy jest możliwość by włączyć ten daszek dzięki któremu będzie można po dodaniu kilku adresów do przeglądarki je przeglądać? Bez tej opcji używanie tego programu traci sens.

Chodzi mi o ten daszek

image_id: 4762

W pasek adresu wpisz: opera:config

Wklej do pola Znajdź i naciśnij enter: Show Dropdown Button In Addressfield

Zaznacz opcję Show Dropdown Button In Addressfield i kliknij Zapisz

@abc;

strzałka na dół na klawiaturze ma tą funkcjonalność (klik na pasku i strzałka w dół i masz listę adresów)

Dziękuję za pomoc, wreszcie teraz można korzystać z tej przeglądarki.

Nie rozumiem dlaczego programiści którzy tworzą Operę nie chcą dodać tej funkcji jako domyślnej żeby była od razu w programie.

Dziękuję za pomoc, też dobrze wiedzieć że strzałką na dół na klawiaturze i pasek się rozwija.

@up była do którejś z poprzednich wersji, dopiero od nie dawna domyślnie wyłączono ją.

Opera ma to do siebie, że nie mal wszystko możemy dopasować pod siebie, czego przykład masz powyżej właśnie.Jak czegoś nie ma w preferencjach to jest w menu opera:config na 99%…

Rozumiem, tylko że te opcje w configu powinny być przetłumaczone na język polski, skoro opera jest tłumaczona na nasz język to config też powinien być.