Problem z Operą

Kiedy chce na Interia.pl oglądnąć teledysk to mi się zawiesza (opera), również na stronkach na których leci muzyka w tle też jej nie słysze a w internet explorer wszystko jest ok. Wczym może tkwić problem przeinstalowałem opere rejestr przeczyściłem przeinstalowałem jave i windows media player i nic nie pomogło.

zainstaluj to … moze pomoc :

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=293

:wink:

myślisz że mozilla firefox jest leprza??

Złączono Posta : 29.03.2006 (Sro) 18:55

Niestety twoja rada nie pomogła! Podkreśle że miesiąc temu wszystko działało

Napewno jest lepsza od IE.

Opera to bardzo dobra przeglądarka, jednak wolę Firefoxa.

rafcik16 i H_U_B_S_S -> Polecam słownik. 80x15_3.jpg

OT się robi. On ma problem, trzeba mu pomóc.

To że ktoś powie że Opera to dziadostwo a ktoś inny spyta go, czy sądzi, że Mozilla Firefox, jest “lep rz a”, a ktoś jeszcze inny powie, że miał tak samo to autorowi tematu nic to nie da - nadal ma problem.

miałem to samo z operą i dlatego wolę MOZILLE:))

Witam

Widzę, że koledzy wybuchnęli dyskusją o wyższości świąt Bożego Narodzenia na Wielkanocą i nie pomogli zbytnio koledze.

Najpierw mały OT: przy przeglądaniu zaawansowanych stron interii Opera może się zaciąć ze względu na zbyt “gruby” kod tych stron (chcieli dobrze ale momentami przekombinowali).

wątpię tam mamy do czynienia z WMP a nie z flashem.

A więc do dzieła:

Sprawdź :arrow: menu Narzędzia :arrow: Zaawansowane :arrow: wtyczki

szukasz tego: npdsplay.dll,

jak ci się nie chce przeglądać pokolei poszczególnych wtyczek to postępujesz w następujący sposób:

naciskasz na klawiaturze “.” (kropkę) i wpisujesz to czego szukasz (rada może przydać się na przyszłość :P)

Sprawdzasz powiązania, powinny tam się znajdować:

capture10qg.th.jpg

Jak nie ma wtyczki to kopiujesz ten plik z katalogu z WMP do katalogu plugins w Operze.

NIestety to nie to. A może być to wina wolno działającego internetu??

I jeszcze jedno jak włącze tem teledysk to procek idzie na 100%

Jak internet idzie wolno to teledyski będą b. mocno klatkować, ale powinny pójść.

Procek na 100%?: Być może twój WMP się “kłóci” z jakimś innym programem (źle zarejestrowane pliki *.wmv typu stream). Tu niestety nie pomogę :(.

Możesz jeszcze sprawdzić czy wtyczki są aktywne:

F12 -> włącz obsługę wtyczek.

I czy wtyczka “Windows Media Player Plug-in Dynamic Link Library” jest aktywna.

Narzędzia :arrow: Preferencje :arrow: zakładka Zaawansowane :arrow: Pobieranie

i tam sprawdzasz, najlepiej poprzez MIME (kolumna MIME i poszukujesz tych wpisów co były na screenie w moim poprzednim poście).

Jeżeli to będzie WMP to niestety nic ci więcej nie pomogę.