Problem z opisem w gadu-gadu

Witam mam taki problem jak można w opisie gg wstawić link do danej stronki aby po kliknięciu w niego działał tak aby odrazu przenoszono nas na daną stronkę w moim przypadku youtube.Widzę to często na różny forach gdzie np.jest opis że stery do grafy można pobrać tu i ten wyraz ( tu ) jest zaznaczony na niebiesko klika się tylko w niego i odrazu dana stronka ze sterami się otwiera.Mnie także chodzi właśnie o coś takiego aby w opisie był tekst Moje produkcje i także aby można było tylko kliknąć w to i odrazu się stronka z moimi produkcjami będzie otwierać a nie aby trzeba było link kopiować i dopiero wklejać do przeglądarki i czekać aż się dana strona otworzy tu jak już wsp.w moim przypadku str.youtube.Można coś takiego zrobić wersję gg posiadam 8.0 tą najnowszą będę wdzięczny ogromnie za pomoc.

Linku z opisu nie trzeba kopiować i wklejać do okna przeglądarki. Wystarczy zaznaczyć kontakt, kliknąć PPM i menu wybrać " Idź do strony w opisie".

OK ale czy nie można tak zrobić jak opisałem???

Nie jest możliwe maskowanie linków pod tekstem.

Pewnie o to ci chodzi

Tekst do wyświetlenia

a piszesz:

[url=[http://www.dobreprogramy.pl](http://www.dobreprogramy.pl)[Tekst do wyświetlenia

zrobiłem celowo błąd - po “http://www.dobreprogramy.pl” musi być odwrotna klamra

a w GG nie zrobisz raczej tego, możesz wstawić tylko link i w takiej postaci się wyświetli

pozdrawiam, Łukasz

OK to skoro się nieda to jak można sam link wstawić ale nie tak aby pokazywany był jako sam tekst i za każdym razem trzeba go metodą skopiuj wklej do przeglądarki robić aby móc wejść na daną stronkę w moim przypadku youtube tylko kliknąć w opisie na sam link i odrazu stronka się otwiera.

Być może problem tkwi w nieprawidłowym ustawieniu domyślnej przeglądarki w Windows - dlatego nie ma reakcji na linki w opisie. Może to być jedno z tych śmiesznych zabezpieczeń w komunikatorze GG, które chronią przed bezpośrednim otwieraniem linków. Na szczęście inne komunikatory tego nie mają :slight_smile:

Nie da się zrobić tak jak to wymyśliłeś -link za tekstem. Ale możesz napisać do autorów komunikatora i zasugerować, aby to poprawili w następnej wersji :slight_smile:

Hehe, akurat posłuchają. Prędzej by przyjęli pomysł gdzie kolejną reklamę wcisnąć.

Źle mnie zrozumiałeś rosa656 nie żaden link za tekstem tylko jak się nie da to po prostu chcę wstawić tylko sam link do stronki w moim przypadku będzie to stronka www.youtube.com z moimi produkcjami filmowymi to wszystko ktoś kliknie tylko w tego linka i odrazu ma się otwierać moja stronka z produkcjami filmowymi.

BLADE2042 , nazwij temat konkretnie. Skoro piszesz w dziale Problemy, to po co podajesz zbędne informacje w tytule?

Wyrażenie link za tekstem dla mnie oznacza coś takiego - czyjaś produkcja

Tak dokładnie mi chodzi o coś takiego rosa656 z tym wyrażeniem czyjaś produkcja mógłbyś mi np.na priv napisać jak to się robi lub jakąś instrukcję dać będę wdzięczny za pomoc.

Jeśli chcesz wstawić link za takstem to piszesz tekst gdzie “twój link” oznacza wklejony adres strony do której chcesz przekierować, a “tekst” to np. Moja produkcja.

A instrukcja obsługi znajduje się w PrzewodnikuBBCode Chciałam jeszcze dodać, że najłatwiej się do niego dostać klikając tu; bbccj5.th.jpg