Problem z oprogramowaniem Kamerki Internetowej

Witam. Zainstalowałem sobie ostatnio kamerkę internetową, to znaczy znalazłem gdzieś w pokoju kamerkę i postanowiłem z niej skorzystać. Podłączyłem ją, ale oczywiście doskwierał mi brak sterowników. Nie posiadam do niej płyty, więc ściągnąłem sterowniki z internetu. Wszystko ładnie, pięknie śmigało. Wczoraj czyściłem komputer. Usunąłem wszystkie możliwe pliki / foldery z oprogramowaniem kamerki. Wydawało mi się, że poprostu kamerka została odinstalowana. Niestety, po każdorazowym zrestartowaniu komputera pojawia się " Instalacja WebCAM ". Dodam tylko do tego, że gdy kliknę " Anuluj " to program i tak na siłę nadal próbuję ją zainstalować. Odznaczyłem w msconfig, żeby instalacja kamerki nie startowała razem ze startem systemu, ale to nic nie dało. Dodam też, że nie mogę zainstalować tej kamerki, ponieważ w owej instalacji program ukazuję, że nie może znaleźć docelowego folderu z plikami instalacyjnymi kamerki. ; / Liczę na Waszą pomoc. W razie, gdy będą potrzebne jakiekolwiek informację, wystarczy napisać, zaraz podrzucę. Z góry Dziękuję.

Spróbuj odinstalować za pomocą tego:

http://support.microsoft.com/mats/Progr … _Uninstall

  1. Odłącz kamerkę.

  2. Odinstaluj sterowniki.

  3. Przeczyść komputer np. programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Zainstaluj sterowniki, podczas instalacji zostaniesz poproszony o podłączenie kamerki - podłącz, instaluj dalej sterowniki…

Jeżeli nie to podłącz kamerkę po zainstalowaniu sterowników.

Pikusiowy ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.