Problem z oprogramowaniem o nazwie Facebook

W kwestii warunków użytkowania FB, to może trzeba tą sprawę wyjaśnić, poczytać dokładnie regulamin i pisać do nich.

A ten gość też formatował reinstalował system, instalował tylko “niezbędne” i facebook unseen uprzykrzał mu życie.

A po kiego adblock plus? Sypie błędami.
Wystarczy adfender - po zainstalowaniu nie klikać w okienko OK, - będzie wtedy darmowy. Dużo lżejszy od adblocka i masz jeden blocker na wszystkie przeglądarki.

Masz “Baza danych indeksów zawartości jest uszkodzona” - albo 5% mozliwości - gdzieś w tle działa proces programu do torrentów, albo 95 % możliwości - błędy logiczne pokaże crystaldiskinfo

adfender - zaraz spróbuję. crystaldiskinfo też.

A tak wygląda próba logowania z cudzego telefonu:

Ile jaj jest w wklejaj? Lepszy klej na wklejto.pl
Od lat, gdy wklej org kicha, nasi zapodawali na wklejto. albo jest jakaś promocja wkejaj? Czegoś nie wiem?

1 polubienie

Pewnie chodzi by unikać opcji wygrywania pliku zamiast przenosić raporty przez schowek (by nie wyparowywały \ ze ścieżek).

W bazie FB coś się zepsuło, albo faktycznie brak prywatnego konta połączonego z firnowym powoduje takie anomalie.

Żeby do nich pisać, trzeba się najpierw zalogować.

Crystaldiscinfo:

Pełne info:

Co do AdFender… przecież jest darmowy. https://www.dobreprogramy.pl/AdFender,Program,Windows,63541.html

Taa, klikniesz OK i wyskoczy, że masz trial na miesiąc.
Nasi olali opis, bo adfender już dawno nie jest na XP, czy darmowy, znaczy, gdy nie zgodzisz się na opcje płatne, to będzie okrojona darmowa - ale nasi nie piszą o tym, tylko ja w komentarzach do programu.

Super, dzięki, działa, a skoro twierdzisz, że jest lepszy od Adblocka, to może przy nim zostanę. Jednak w kwestii Facebooka niczego to nie zmienia.

Jest problem z usługami win 7, czy z WU.
A nie masz win7 zainstalowanego na hdd i na plextorze? Rozumiem - odłącza się hdd i instaluje na ssd. Potem podpina hdd itd. Przecież były problemy, a nie czyściłeś/formatowałeś hdd z poziomu instalatora windows 7?
Czort wi, co może być wykrywane na FB…

System jest tylko na SSD.

Telefon człowieka w innym mieście i też kłopoty z moim dyskiem?

Wklejto też coś tam było nie tak, pozatym kiedyś czytałem że zamienia ukośniki.

Mnie tam latami nic nie zmieniało.

Bo nie wgrywałeś opcją wczytaj plik (może też nie miał ukośników “\”), z nią problemy są od 8 lat (jakiś stary wpis wykopałem na innym forum o ukośnikach z 2010 / 2011) jak nie od początku uruchomienia tamtego serwisu.


Z brzegu:

https://forum.pcformat.pl/Themida-problem-jak-sie-tego-pozbyc-t

Inna sprawa, że nagle ukośniki są… pod starymi linkami.

W nieco nowszych np. z 2014 dalej nie ma ukośników i raczej system wklejto.pl ich nie przywróci z “kosmosu”.

Ja do końca nie wiem lepiej powiedzom eksperci działu.

  1. To jest komputer składak czy jakiś laptop (lub po prostu gotowy komputer), jeśli to drugie, to robiłeś czystą reinstalację czy przywracanie z partycji recovery producenta. Bo jak recovery, to bloatware od producenta może być powodem.

  2. Na innym internecie próbowałeś? Np. z komórki (ale na kompie)? Może router zainfekowany albo źle skonfigurowany lub wina ISP?

EDIT:
W drugim logu było info, że AdBlockPlus.dll (czyli AdBlock Plus) było przyczyną crasha iexplore.exe (Internet Explorer). Próbowałeś tylko na IE czy na innych też?

Komunikat z FB pokazuje wyraźnie, że strona chwilowo niedostępna. Może coś poprawiają i itp. Poczekaj parę dni i spróbuj np. zalogować się po tygodniu. I sprawdź czy działa.

Strona dostępna i ma się dobrze.

Firmowy Dell. Instalacja czysta, bo partycję recovery też sformatowałem. Próbowałem z innego… telefonu (człowiek w innym mieście) i też nic z tego. Próbowałem na IE, Operze i Chrome.

Ban na konto?