Problem z Oprogramowaniem SEk800i

Witam :slight_smile: Wgrałem dziś nowe oprogramowanie dla mojego k800i na CID 53. Gdy go włączyłem wyświetlił się komunikat włóż właściwą kartę sim . Telefon był z sieci PLUS i chciałem przeprogramować go na normalny gsm. Czy możliwe jest aby simlock wrócił ? I co zrobić aby telefon działał poprawnie ? Proszę o pomoc :slight_smile:

Jeżeli wcześniej ściągałeś patchem to tak. Musisz spisać aktualny numer softu i poszukać gotowca który wgrasz przez FAR, albo setool.

Wcześniej zdejmowałem simlocka w serwisie :smiley: A czy da coś instalacja oprogramowania przez SEUS ? :stuck_out_tongue:

Dodane 30.07.2012 (Pn) 9:10

i gdzie spisać ten numer? W setools ? :stuck_out_tongue: I jeśli tak to która to jest linijka ? :smiley:

Nie.

* > * << * < *

W tym menu serwisowym poszukaj wersji oprogramowania. Następnie google K800i simlock patch.

Przykład k800i R8BF003 simlock patch

Tylko że ja telefonu nie mogę włączyć :smiley: Tzn. włącza się ale nie mogę nic zrobić bo wyskakuje “Włóż właściwą karte Sim”

martinor98 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.