Problem z oprogrowaniem w noki n95

(Fajny800) #1

witam serdecznie mam problem z oprogramowaniem w noki n95 była ona w serwisie i została zauktolizowanie oprogramowanie i została naprawiona teraz mam spowrotem ten sam problem tel nie ładuje i się wyłącza i włącza prosze o pomoc z góry dziękuje....

(towerone) #2

Jeśli świeżo odebrana z komisu, to reklamuj naprawę.

Możesz też samemu zaktualizować przez Nokia Software Updater, ale jeśli masz już aktualne oprogramowanie, to Ci to raczej nie da.

(Fajny800) #3

własnie że mam najnowszy soft ale jesli chce wgrać jeszcze raz tego softa przez program Nokia Software Updater to poprostu jest komunitak ze utracono połaczenie z tel i musze wyjąc baterie żeby odblokować fona a co ciekawe jak jest zimny to chodzi normalnie tylko jak na chwile pochodzi to przestaje działać :frowning:

(Zbych ) #4

Może to problem z ładowarką , spróbuj na innej .

(Fajny800) #5

ale to nie jest winna ładowarki… bo jak włacze do ładowarki tel to jest komunikat “nie ładuje” i wyłacza sie sam… i włacza sie i pokazuje sie status bateri

(ak6) #6

próbowałeś go flashować?

Robisz to na własne ryzyko!

Tracisz gwarancję!

OPIS

(Danielm86) #7

Telefonik pewnie z Łorendż;-) zbyt duża ingerencja tego operatora w oprogramowanie.

Odradzam instalację softu na własną rękę. Jak tel jest na gwarancji to zanieś do serwisu.

(Frog) #8

fajny09 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Fajny800) #9

no własnie był w serwisie pochodził nie cały tydzień i znów to samo;/ :oops: :oops:

(JUDGE) #10

Telefon jest nowy? Obejmuje go jeszcze okres gwarancyjny? Kupowałes w sklepie?

(Fajny800) #11

tak kupiony w sklepie i jest na gwarancji

(towerone) #12

w takim razie reklamuj, sam nic nie kombinuj