Problem z opublikowaniem strony HTML w interii

Cześć! Mam problem z opublikowaniem strony w interii. Założyłem już adres, wkleiłem pliki i nie wiem co robić dalej. Na stronie nic się nie pojawia. Jeżeli ktoś wie jak zakłada się taką stronę to proszę o poradę.

BILINEK

podaj adres do stronki :slight_smile:

btw. zakłądam ze stronka na hdd śmigała bezproblemowo :>?

masz plik index.html ? Wgrałęś go na serwer?

albo index.htm lub index.php ?? Bez tego ani rusz :?

Nie index.php bo na interi nie działa php. :smiley:

Fakt, trochę się rozpędziłem :D, tak czy siak BILINEK sprawdź czy masz jeden z tych dwóch plików.

Ja tam też miałem taki problem. Ale to była moja pierwsza. Więc jeśli jesteś taki nie doświadczony jak ja to sprawdź czy :

  1. wszystkie nazwy plików są z małej litery.

  2. czy nie ma polskich liter

  3. czy nie ma spacji

  4. Sprawdź wszystkie pliki 2 razy (rozszeżenia też)

  5. na serwer interii musisz wgrać wszystkie pliki co do joty

Więcej swoich grzechów nie pamiętam ;(

Na pisz jeszcze jak updatujesz stronke :?: łaczysz sie przez Tot.Cmd. czy inaczej :?:

Ja musze normalnie wchodząc na interie bo jak prubowałem przez TC to mi wyskakiwał błąb że sie połaczyć nie może :frowning:

Myślę, że kolega nie ma właśnie jakiegoś pliku ze stroną startową typu index.html czy index.htm. Jak jest on nie doświadczonym webmasterem to pewnie nie wie, że taką trzeba dać nazwę stronce starowej i nazwał ją np. startowa :-D.

PS. boczi ładny avatar :wink:

Może przestalibyście się nabijać z kolegi tylko mu pomogli co. :evil:

Kolego Bilinek napisz nam dokładnie z jakich plików składa się twoja strona. Wszyscy pytają o to a ty nie odpowiedziałeś jeszcze nikomu. Jak chcesz aby ci pomóc to musisz nam dać więcej informacji. :smiley:

Dziwne to wszystko kolega Bilinek zakłada 2 prawie identyczne tematy, a w ogóle nie bierze udziału w dyskusji. Jakby mu zupełnie na tym nie zależało.

Gdy ja mam jakiś problem to z nie cierpliwościa ozekuję na propozycję innych w mojej sprawie. A tu nic…

Hmmm :roll:

Wszystki posty OT z topica zostały wykasowane :twisted: