Problem z Orange- włamanie się na konto?

Witam. Na wstępie przepraszam moderatorów, jeśli post nie wstawiłam do odpowiedniego działu. Sprawa dotyczy tego tematu (orange). Otóż pewnego dnia zalogowałam na stronę Orange i tam gdzie jest napisane “zalogowany jesteś jako:” pojawiło mi się Miriam Sokołowski zamiast Miriam Kaszańska (mam dokumentacje nt. tego zdarzenia).

Dzwoniłam do Orange, ale mnie spławili i powiedzieli, że to moja wina, bo coś musiłam namieszać w profilu. Lecz w profilu jest wszystko tak jak trzeba i co ciekawe tego nazwiska nie mogę usunąć. Owszem mogę swój profil skasować, ale jestem pewna, że osoba niepożądana bedzię korzystała z mojego konta z pod nazwiska Sokołowski, a także będzie mogła zmieniać co tylko chce; faktury, taryfy itd. Sądze ze padłam atakiem jakiegoś zdolnego komputerowca, który załóżył sobie wirtualne konto do dająć do mojego imienia inne nazwisko po przez jakiś program generujący (tak mogło być). Chciałabym wiedzieć co tym sądzicie i czy mieliście podobne takie przypadki z Orange?? Nie wiem co teraz mam zrobić??. Pozdrawiam ciepło forumowiczów.

czekaj czekaj

czyli hasła ten ktoś nie zmienił?

to zmien hasło i wszystko będzie ok.

qwertyuiop[] Na co mam czekać?? Chyba nie zmienił hasła, bo logować się na konto mogę. Ale mimo wszystko ten ktoś stworzył sobie inne konto kradnąc moje imie. Więc jestem pewna, że zmienienie hasła nic nie da i nadal może śledzić moje ruchy. Widaje mi się, że orange może mieć gdzieś dziurę i ten ktoś, to wykorzystuje do takich celów.

ale nie da rady mieć dwóch kont do jednego numeru w orange

więc jak zmienisz hasło do swojego to już ten ktoś nie bedzie mógł ci grzebaćw opcjach

qwertyuiop[] No dobrze, załóżmy, że tak zrobie. A to nazwisko Sokołowski zniknie, bo wogóle tego zmienić nie mogę?? W profilu mam nromalnie Miriam hmm… ??

Spróbuj zmienić imię w profilu:

2da05190fca11f01m.jpg

Nie wiem czy to zadziała ponieważ ja nigdy nie zmieniałem ale spróbuj.

Ciekawy pomysł. :slight_smile: Jeszcze bym musiała zmienić hasło. Chyba jednak usunę konto. Cokolwiek bym zrobiła to i tak będzie żerować na mojej tożsamości, gdyż bym musiała pozbyć jej (imienia, nazwiska). Wymiana dowodu ect… poprostu stać się kimś innym czym się nie da, bo to ja. A to tylko na filmach :slight_smile: Pozdrawiam i dziękuje za porady.

PS Jednak do orange wyślę pismo, żeby coś w tej sprawie zrobili, a jak nie to w grudniu kończy mi się umowa, a wtedy bye bye. :slight_smile:

Lilu21 mam to samo, jeszcze się nie skontaktowałem z Orange, ale muszę to zrobić, by zedytować nazwisko. Z konta długo nie korzystałem. Zmieniłem hasło.