Problem z origin , nie chce wyjść na pulpit i gry nie chcą się włączyć

Mam  problem z uruchomieniem origin problem polega na tym ,że  jest on włączony ale nie chce wyść na pulpit i nie mogę przez to włączyć gier. Już jakieś 3 razy reinstalowałem i nic. Pomocy . I z góry dzięki

matiks880

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie krzycz.

Możesz to jaśnie opisać ? Bo z tego co rozumiem Origin działa, ale gry nie działają , tak ?

no coś w tym stylu tylko że jest na  pasku zadań ale jak klikam to nie wychodzi na pulpit , a jak klikam na np fife 14 to tylko miga na pomarańczowo i jak klikam to nadal nic

Sterowniki aktualne ?

System oryginalny ?

Podaj specyfikację komputera

Tak.

Tak.

Windows 7 Home Premium 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 Pentium® Dual-Core CPU E5400 2.70Ghz .

A tak wogóle co do tego mają specyfikacje komutera bo to chyba jest z grą problem bo ona wcześniej działała

A ściślej problem polega na tym że jakby okno nie chce się odwożyć :?

Dodane

Sorka ludzie że się niecierpliwie ale serdeczne proszę o pomoc mam ten problem od Stycznia i chciałbym sobie zagrać w fife 14 ale nie mogę. Bardzo proszę o pomoc . Serdeczne dzięki :mrgreen: :flasingsmile: :gra: