Problem z origin (nie pamietam zadnych danych)

Zapomnialem emaila, hasła ogółem wszystkigo. Posiadam tylko kod do gry, która byla na tym koncie i pytanie czy jest jakaś możliwosc odzyskania konta?

 

Napisz na live chat

 

Tak jak podał @Matis365 - napisz na live chat lub napisz maila do pomocy technicznej - http://help.ea.com/pl/contact-us/new/?product=origin

 

Zapewne poproszą Cię o podanie danych osobowych podczas zakładania konta - imię, nazwisko, datę urodzenia - pomoże to im zidentyfikować Twoje konto i sprawdzić czy nie podszywasz się za inną osobę/korzystasz z kogoś konta. Przy nie przekazaniu takich danych, bądź podaniu błędnych dostępu do konta raczej nie otrzymasz. 

vslim

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie z opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

Nie pamiętam tych danych, posiadam tylko kody i pudełka po grach ktore kupiłem. Są one zarerejstrowane na tym koncie.

Wiem, że np na steam’ie jest możliwość wyslanie zdjęć z pudelkiem i kodem gry i w taki sposób da się odzyskać konto.