Problem z Originem

ggg
http://i64.tinypic.com/2mxeqec.jpg mogę dodać tylko jedno zdjęcie, ale to też zdjęcie

Witam, mam (jak dla mnie) poważny problem. Chciałam, choć na weekend zagrać w Simsy (wiecie szkoła i takie tam), ale jak na złość. Weszła nowa aktualizacja Origina, więc automatycznie (po otwarciu) zaczęła się pobierać. W pewnym momencie (aktualizacja nawet się chyba nie zakończyła), wyskoczył mi błąd (pierwszy obrazek) api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll Co to w ogóle jest?Wpisałam w tym “Szukaj”, co jest na Panelu Startowym, ale nic mi takiego nie wyskoczyło. Pobrałam ten plik i zainstalowałam (wersja x64- nie znam się na tym, ale skoro takie coś jest napisane także przy simsach, to chyba takie miałam zainstalować…) jednak nie poskutkowało błąd nadal jest. Wyczytałam,że niby muszę zaktualizować cały system Windowsa (drugie zdjęcie pokazuje). Mam Windows7 Professional i nie wiem, czy mam go aktualizować (ważniejsza sprawa, czy to będzie płatne? Bo w pierwszej opcji (2zdjęcie jest napisane “Po zakupie system Windows zostanie uaktualniony automatycznie”). Nie znam się na informatyce, w szkole to podstawy i jakieś algorytmy były, czyli wszystko co mi się nigdy za bardzo nie przyda… Mówiąc szczerze, kiedyś jak usuwałam kilka zdjęć (bez folderowych, ale zapisanych na dysku D, w moim jednym wielkim folderze) wyskoczył komunikat, że jeżeli coś tam (już dokładnie nie pamiętam co) usunę, komputer może przestać działać poprawnie, ale wszystko działa normalnie i raczej to coś nie miało żadnej ikonki. Od ok. 10 minut mam włączony również Windows Update, który ciągle wyszukuje mi aktualizacji.

W skrócie- Origin nie działa brak jakiegoś api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll (Co to?) Zainstalowałam ponownie (nic nie odinstalowywałam). Mam Windows7 Professional. Czy muszę go uaktualniać? I czy to wiąże się z kosztami?

Ze strony Microsoft ściągnij VC++ 2015-lub 2017 i go zainstaluj. Następnie przeinstaluj Origin.