Problem z otrzymaniem przesyłki z allegro

(Dziurdzia01) #1

prawie 2 tygodnie temu kupiłem przedmiot na allegro i przelałem pieniadze na konto sprzedawcy. w tym problem ze do dzis nie otrzymałem przesyłki, kontakt ze sprzedawca jest równy zero :confused: pieniadze które przelałem to 30 zł. i teraz moje pytanie- czy jest jakas możliwośc odzyskania tych pieniedzy ??

(antiferno) #2

poczekaj jeszcze , poczta jest zawalona w okresie świąt ..

(system) #3

Chyba nie, musiał byś sie skontaktować ze sprzedawca a jak nie to jedynie negatyw ALBO WŁAŚNIE POCZTA ZAWALONA

(Krzysieek88) #4

Jak wyżej..

A w razie problemów pisz najpierw do sprzedawcy, może nie odpowiada bo wyjechał gdzieś na święta, ludzie też chcą mieć wolne te parę dni na święta, pomyślałeś o tym ? :wink:

A jak nie będzie nadal odpowiadał to pisz do allegro, tutaj nic nie załatwisz...

(Dziurdzia01) #5

przyjmuje taka opcje ze swietaa i pozta moze miec problemy ale pytam tak ogólnie czy jest duzo zachodu z odzyskaniem tych pieniedzy z allegro bo to wkoncu nie jakas gigantyczna kwota tylko 3 zł :slight_smile:

(antiferno) #6

w koncu 3 czy 30 ?:smiley:

(Dziurdzia01) #7

sorki 30:) 3 to nie bo przesyłka wiecej kosztuje :stuck_out_tongue:

(kwasna pikla) #8

długi weekend trwa do 2 stycznia :wink: więc do tego terminu możesz sie wstrzymać i zacząć działać później

swoja droga kupowałem coś na allegro w czwartek i w wigilie już doszło wiec poczta też jakoś się wyrabia przynajmniej w mniejszych miastach :slight_smile:

pozdrawiam

(dean999) #9

Niemartw sie ja też czekam na przesyłke już bardzo długo i jak sie dowiedziałem jest to wina poczty

(Kpc21) #10

skontaktuj sie ze sprzedawcą po świętach, może mają wolne

(Allegretto14) #11

Idz na policję i przedstaw sytuację. 30 żł to też pieniądze.

(Sebos99) #12

Jeszcze za wcześnie na takie kroki. Nie ma kto robić za listonosza w naszym kraju , więc szczególnie w okresie świątecznym trzeba liczyć się z dłuższym oczekiwaniem :slight_smile: