Problem z otwarciem strony WWW. Błąd: "Połączenie nie jest prywatne"

U mnie na Chrome 49 oraz FF 52 po wpisaniu adresu jest tylko www i banerek Home.pl.

Tak samo jest na P9 po WiFi że jest tylko banerek Home.pl, a po transmisji operatora strona się ładuje.

Ja mam domyślnie stronę i mogę sobie przeglądać:

Chyba aż sprawdzę to na swoim XP tylko on jest trochę nieświeży od 2015 nie używam go za często i ostatnio nawet telefonicznie musiałem aktywować.

To u mnie tak nie ma jak u Ciebie krystian3w.

Wygląda tak u mnie

.

Tak jest opcja dodania nowych certyfikatów do systemu, ale jak to Ci nie pomogę bo tego nigdy pod windowsem nie robiłem. Musisz we własnym zakresie wygooglować.

Co do telefonu nic mi do głowy nie przychodzi.

Popatrzę może uda mi się coś dodać nowe certyfikaty do systemu żeby strona była widoczna.

Dzięki za dotychczasową pomoc.

Mnie działa:

Ale ja mam tylko internet Mobilny, żadnego kablowego.

Wiadomo że strona działa jak widać po screenach od krystian3w.

Strona nieszyfrowana. Trzeba SSL 3 i w firefoxowatych mieć ustawienie dla nieszyfrowanych:
security.mixed_content.block_active_content false
Ustawienie dla częściowo szyfrowanych:
security.mixed_content.block_display_content false

SSL ustawienia:
security.tls.version.min 0
security.tls.version.max 3

A jeszcze taka podpowiedź gdzie ustawić to w ustawieniach w FF?.

about:config
Wpisujesz w pasek adresu i dajesz enter.
A gdy ustawienia jakiegoś nie ma, to dodajesz.

Czyli mam dodać

oraz

?. Tylko w jakim typie: Łańcuch, Liczba Całkowita, Wartość Logiczna?.

A SSL ustawienia gdzie należy ustawić też tu?.

false - wartość logiczna (boolean),
cyfra/liczba - liczba całkowita (integer).

Ustawiłem jak podał Bogdan_G w FF i bez zmian, nadal jest jak było. Strona się nie wyświetla.

Zobacz w trybie prywatnym czy ruszy?

Jak tak to bym przeładował normalnie Ctrl + F5 na początek - w normalnej sesji.
Potem opróżnił ciasteczka.


Jest też opcja, że przepisując coś pomieszałeś i dodałeś niedziałające klucze przez literówki (lepiej kopiować nazwę i sprawdzać czy znajdzie wyszukiwarka “about:config”).

Ja raz się tak nadziałem i na szybko sobie zrobiłem skryptozakładkę na brak pewnej funkcji domyślnie (sprawdzania ortografii w input - firefox olewa i nie sprawdza).

W Trybie Prywatny tak samo jest. Bez zmian.

Te ustawienia w about:config powinieneś mieć. Nie pokaże się, gdy wkleisz spację. Trzeba dokładnie wpisywać/wklejać nazwę ustawienia. Boolean: false
security.mixed_content.block_active_content
security.mixed_content.block_display_content
SSL, to liczba całkowita
Do Firefoxa 56 jest dodatek configuration mania:


U mnie na serpent FF55 tak wygląda stronka:

Dokładnie takie ustawienia.

W Trybie Prywatny tak samo jest. Bez zmian.

ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns
ipconfig /registerdns
arp -d
nbtstat -r
nbtstat -rr
netsh winsock reset

wpisz (jak się uda to lepiej wkleić) do wiersza polecenia i zobacz potem ponownie po nawiązaniu połączenia internetowego.

Teraz FF wyrzucił taki błąd

SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN

.

Panel sterowania - opcje internetowe - wyczyść stan SSL. To czyści bufor także dla Firefoxa.
Podaj, jaki masz ustawiony dns we właściwościach łącza.

1 polubienie

Bogdan_G wyczyściłem stan SSL w ustawieniach Opcje Internetowe.

A DNS mam ustawiony automatycznie. Nie mam nic wpisane jako DNS.

Ale jest sukces Bogdan_G , strona się załadowała zarówno na Chrome jak i FF :). Jak także po WiFi na P9 co wcześniej nie ładowała się strona.

Ale tylko połowiczny jest to sukces, nie ładują się wszystkie podstrony tak jak by wybrane tylko. Mimo wyczyszczenia historii i ciasteczek. I nie za każdym razem ładuje się strona.

Będzie tak zawsze już czy tylko jak jest aktywne połączenie Internetowe, jak wyłączę komputer to ponownie będzie trzeba robić czyszczenie?.