Problem z otwarzaniem pliku mp3

Witam.Mam problem przekonwertowałem plik z formatu MPEG na mp3 i nie odtwarza tego ani WMP ani winamp ani odtwarzacz mp3. Jak mam rozwiązać ten problem?

polecam program http://forum.idg.pl/audio_wideo-f124-ko … 11528.html

A da się nim muzykę konwertować?

Pliki audio? Tak.

Opisz co konkretnie robiłeś, z jakiego oprogramowania skorzystałeś oraz jakie są właściwości obu plików (odczytywane przez GSpot i/lub MediaInfo)…?

Miałem na PC piosenkę w formacie MPEG file dałem zmień nazwę i w końcówce zamiast mpg dałem mp3,i się zmieniło.Ale nic, WMP tego nie odtwarza, winamp także i mp3 też. Próbowałeś zmienić tym sposobem na jakiś inny format i na przykład na AVI wszystko idzie. Wiesz w czym problem?

moge powiedziec tyle dopisywanie np. ;.jpg, .mp3 itd NIE ZMIENIA FORMATU PLIKU trzeba uzywac programów np. tego co dałm link

Domyślam się że jest to plik wideo - zmiana rozszerzenia nie zmienia samego pliku - to wciąż jest wideo, a nie samo audio (dlatego po zmianie rozszerzenia odtwarzacze ‘głupieją’).

Ten plik ma rozszerzenie .mpg lub .mpeg?

Konwersję możesz wykonać wspomnianym wcześniej programem SUPER jak również wieloma innymi podobnymi programami.

Dość prostym i darmowym programem jest AoA Audio Extractor.

Możliwe jest też wyciągnięcie audio (może to być np. MP2, MP3, AC3, DTS, LPCM, …) bez rekompresji, ale innym oprogramowaniem i wymaga to nieco więcej zaangażowania (niż kliknięcie na jeden przycisk).

Dzięki wszystkim, udało się. Przekonwertowałem i idzie.