Problem z otwieraniem linków

(Norbertkrajewski) #1

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że po kliknięciu w zewnętrzny link (np. wysłany przez komunikator, a jest to szczególnie uciążliwe w przypadku aplikacji otwierających przeglądarkę w celu dokonania aktualizacji) nic się nie otwiera (przeglądarka - Firefoks - nie startuje). Próbowałem nawet usunąć FF i zostawić jedynie IE - bez skutku, po prostu system zdaje się nie reagować na klikane linki (wszystko działa, gdy klikam na odnośniki na otwartej właśnie stronie).

(aju) #2

Usuń program którym klikasz na link.

Ustaw np. IE na domyślną ( ważne aby była to inna przeglądarka która jest domyślną w tej chwili w systemie).

Zainstaluj ponownie komunikator i napisz czy działa :slight_smile:

(Norbertkrajewski) #3

Nie jest to problem komunikatora, nie działają także np. linki otrzymane w mailu w programie The Bat i każdy inny zewnętrzny. Jak wspomniałem - najbardziej uciążliwe jest aktualizowanie oprogramowania, które otwiera po prostu wybraną stronę z nową wersją. Jeśli idzie o IE to mam ustawione "sprawdzaj czy jest domyślną", jednak tego robi i nie wiem jak to ręcznie zmienić. Co prawda wywaliłem chwilowo FF i zostawiłem same IE, ale problem pozostał.