Problem z otwieraniem linków

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że po kliknięciu w zewnętrzny link (np. wysłany przez komunikator, a jest to szczególnie uciążliwe w przypadku aplikacji otwierających przeglądarkę w celu dokonania aktualizacji) nic się nie otwiera (przeglądarka - Firefoks - nie startuje). Próbowałem nawet usunąć FF i zostawić jedynie IE - bez skutku, po prostu system zdaje się nie reagować na klikane linki (wszystko działa, gdy klikam na odnośniki na otwartej właśnie stronie).

Usuń program którym klikasz na link.

Ustaw np. IE na domyślną ( ważne aby była to inna przeglądarka która jest domyślną w tej chwili w systemie).

Zainstaluj ponownie komunikator i napisz czy działa :slight_smile:

Nie jest to problem komunikatora, nie działają także np. linki otrzymane w mailu w programie The Bat i każdy inny zewnętrzny. Jak wspomniałem - najbardziej uciążliwe jest aktualizowanie oprogramowania, które otwiera po prostu wybraną stronę z nową wersją. Jeśli idzie o IE to mam ustawione “sprawdzaj czy jest domyślną”, jednak tego robi i nie wiem jak to ręcznie zmienić. Co prawda wywaliłem chwilowo FF i zostawiłem same IE, ale problem pozostał.