Problem z otwieraniem niektórych stron w XP


(Sprawozdawca007) #1

Potrzebuję pomocy mam XP z IE gdy wchodzę na niektóre strony np sportowefakty i chcę wejść w relacje live to nie wyświetla mi tej strony tak samo na fotka.pl chcę wejść w profil i nic-tak jakby coś blokowało.Zauważyłem,że nie wyświetla mi podstron które potrzebują otworzyć się w nowym okienku.Na dobryprogramach mogę wchodzić we wszystkie podstrony na onecie też.Sprawdzałem ustawienia z wyskakującymi okienkami i nic nie pomaga włączenie i wyłączenia.Prosze o pomoc


(rgabrysiak) #2

Na innych przeglądarkach ten problem też występuje? Powiedz jescze jaką wersję IE posiadasz.


(Sprawozdawca007) #3

moja przeglądarka to IE 6 wiem,że stara wersja ale do wczoraj wszystko działało.Jak czyściłem ccleaner to od wtedy to się pojawiło.


(rgabrysiak) #4

Sprawdź czy problem występuję na innych przeglądarkach. I zaktualizuj swój IE do nowszej wersji - tak dla bezpieczeństwa.


(Sprawozdawca007) #5

Więc na firefox ten problem nie występuje ale szczerze to wolałbym zostać przy IE.

A co do aktualizacji IE to niestety nie da rady próbowałem na stronie Microsoftu i pobierałem z dobrych programów i wyskakiwały błędy:( system mam legalny z laptopem.Hmm


(rgabrysiak) #6

Sprawdź przez Windows Update czy nie uda się zaktualizować IE 6 do wyższej wersji najlepiej do 8.

Twoja przeglądarka staje się powoli nie wspierana przez niektóre strony.

Pozdrawiam


(Sprawozdawca007) #7

Dziękuję za odpowiedzi w takim razie jestem zmuszony zainstalować firefoxa bo faktycznie na wielu stronach jest info,że wkrótce moja stara przeglądarka nie będzie wspomagana.

pozdrawiam:)