Problem z otwieraniem PDF w Androidzie

W urządzeniach z Androidem nie otwierają mi się pliki PDF pobrane z banku - np. potwierdzenie przelewu. Inne PDF-y otwierają się bez problemu. Jedyne co znalazłem to informacja, że mogą być one w standardzie PDF/A. Używałem różnych programów z tym samym skutkiem: nieodpowiedni format pliku. Proszę o pomoc

To dziwne. Bo ja nigdy nie miałem problemu czy to w google pdf reader, czy wps office czy też w adobe reader.

Zainstaluj i zobacz czy otworzy play.google.com/store/apps/details?id=com.pspdfkit.viewer (używam tej aplikacji od kiedy ją dodali w opcjach wczesnego dostępu).

PDF/A w wersji 1.3 otwiera bez problemu.
Testowane na Androidzie 7.0.


PS. spróbuj plik przesłać na komputer i otworzyć w Adobe Reader DC 17 - get.adobe.com/pl/reader/enterprise.
Spróbuj też po pobraniu PDF-a uruchomić ponownie telefon, raz się spotkałem że plik się ukazywał na karcie pamięci / pamięci wewnętrznej dopiero po restarcie systemu - jako działający.

Aplikacja, do której podałeś link, też go nie otwiera. W Windowsie, ten plik, otwiera się bez problemu.

Problem został rozwiązany.

Jak możesz to napisz jak naprawiono, może komuś się przyda (nie musi być dokładnie - np. skomplikowana instrukcja od pomocy technicznej banku / Google co nie masz jej zamiaru w całości przepisywać).

1 polubienie