Problem z otwieraniem stron

witam, tak jak w temacie, niektóre strony nie chcą sie otworzyć na necie…

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Plik i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

piszę w kwesti formalnej bo nie do końca wiem co do mnie piszesz więc grzecznie proszę o podpowiedz…

rozumiem jak mam skasować ręcznie będą w trybie awaryjnym i na tym koniec :oops:

w trybie awaryjnym kasowanie --> plik i foldery tzn.ze dkoładnie usuwam to co jest zaznaczone na czerwono?

no i drugie zapytanie wpisy to które?

Pliki i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku będąc w trybie awaryjnym. Czyli np. tak masz:

To kasujesz folder C:\Program Files\Common Files\ CMEII

Te które wymieniłem.

rozumiem ze wpis to dwa razy po 04 i potem 023 zaznaczam tak?

Tak, dwa wpisy O4 oraz jeden O23. Najlepiej zapisz sobie nazwy tych wpisów wraz z danymi, aby potem przez przypadek nie usunąć jakiegoś poprawnego wpisu.

Jak zrobisz - napiszesz :slight_smile:

Witam, no zobaczymy co wymodziłam…czekam na wieści 8)

Już jest ok.

Czy Ty nie masz zainstalowanego żadnego programu zabezpieczającego typu antyvirus, czy firewall? Jeśli rzeczywiście tak jest to koniecznie jakiś zainstaluj. Pomocny w wyborze odpowiedniego oprogramowania tego typu może być ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116