Problem z otwieraniem stron

Cześć!

Mam wielki problem. Otóż odkąd podpiąłem nowego laptopa z zainstalowanym Norton ISC na komputerze stacjonarnym niektóre strony przestały chodzić, a na laptopie chodziły normalnie. Wchodziłem w Google. Na stronę główną wszedłem od razu, lecz gdy wpisałem keyword do przeszukania Googli, serwer jakby nie odpowiadał. Cały czas stan w FF3 był “Wczytuję…” i nic. Cały czas strona główna Googli. Tak samo było ze stroną IsoHunt. W ogóle się nie załadowała. Jak się wpisywało adres lub otwierało z zakładki. Nic. Zero. Na komputerze stacjonarnym zainstalowany jest oryginalny McAfee ISC. Bardzo proszę o pomoc.

Uch… Przyznam, że masz naprawdę ciężki problem i nie wiem co może powodować problemy…

A w jaki sposób łączysz komputery do internetu? Jakie systemy masz zainstalowane na komputerach?

Zrób diagnostykę sieci, w konsoli wpisz: netsh diag gui i przeskanuj komputer.

Miałem identyczny problem z wyszukiwaniem w google…w moim przypadku była to infekcja trojanem vundo…który rozsiał u mnie kilka plików .dll które uczepiły się kilku procesów…

Skorzystaj na początek z aplikacji trojan remover (przez 30 dni można z niej korzystać za darmo)…ona usunęła mi tylko część plików tego wirusa…dalej trzeba było posłużyć się ccleanerem który pokazał całą reszte która uruchamiała się z systemem…te ostatnie wymagały użyca unlockera do pozbycia się ich.

Nie wiem czy Twój problem jest spowodowany tym samym ale warto sprawdzić wszystkie możliwości.

Pozdrawiam:)

no to sprawa wygląda tak. używam routera. skanowałem kompa moim McAfee i nie ma żadnych wirusów. na każdym jest XP. właśnie robię tą diagnostykę sieci. zobaczymy co wyjdzie. już mam. teraz co. mam dać tutaj raport?? poprosiłbym o kontakt na gg: 1273338 jestem cały czas.

Tak na każdym. Jeżeli nie ma żadnych błędów (na czerwono) to nie musisz wklejać raportu.

nie. nie ma żadnych błędów. rokko, mógłbyś napisać na gg??

W dniu 28.06.2008 , o godzinie 23:36 został dopisany post przez LoXaR

przeinstalowałem jave. dalej nic. zero. pomooooocy! !!

Daj log z programu Hijackthis: viewtopic.php?f=16&t=36654 (daj go na stronkę wklej.org, a tu link do niego).

Na stronę wklejto.pl/