Problem z otwieraniem strona w WinXP Professional

Witam, mam dziwny problem… Jestem użytkownikiem neostrady tp 1024 mb Livebox. Od wczoraj nie mogę otworzyć żadnej strony… Jeszcze dzień wcześniej wszystko działało. Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Sprawdzałem ustawienia firewalla i wszystko wydaje sie być ok. Komunikatory działają normalnie, z ftp laczy sie bez problemów.

Co ciekawe… - na równolegle zainstalowanym Windows Vista strony ładują sie be problemu… :frowning: Prosze o pomoc

Na pewno niczego w ustawieniach nie zmieniałeś? Serwery DNS masz ustawione poprawne? A przynajmniej takie same jak w Viście (skoro tam działa :slight_smile: ).

P.S. Jeżeli po kliknięciu na ten link -> http://213.180.130.200/ otworzy Ci się strona główna Onetu, to na 99% jest to kwestia wpisania we właściwościach połączenia odpowiednich serwerów DNS.

nie ładuje sie…

Jesli chodzi o serwery DNS to zawsze korzystałem za automatycznego pobierania adresów. Próbowałem wpisać w polaczeniu adresy tp:

194.204.152.34

194.204.159.1

Niestety żadnych efektów. Jak to jest możliwe! Działało, działało a następnego dnia już nie:(

Przy okazji prosze o porade. Czy lepiej korzysztac z ustalonych adresów dns czy moze lepiej zeby pobierał automatycznie??