Problem z otwieraniem strony wp.pl, reszta stron działa

witam

od kilku dni mam problem z otwarciem strony wp.pl oraz poczty.wp.pl wyskakuje mi okno, żę strona może tymczasowo nie działać lub została przeniesiona pod nowy adres internetowy , reszta stron chodzi normalnie, gdy podłączyłem do rutera laptopa strona się otwiera bez problemu więc to chyba nic związanego z siecią, przeskanowałem kompa avira_antivir a później avastem nic nie znalazł, wczoraj przez cały dzień udało mi się na chwile otworzyć pocztę 2 razy ale po chwili znów wyskakiwało okienko z błędem, nie mam pojęcia co robić, próbowałem różnych przeglądarek na wszystkich działo się to samo, może ccleaner coś usunął, muszę jeszcze dodać że poczta jest normalnie ściągana przez program pocztowy proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

pozdrawiam

Kolego, spróbuj wejść na powyższe strony z innych przeglądarek internetowych - nie wiem z jakiego korzystasz (ale są IE, Mozilla Firefox, Opera, Safari).

Jeśli problem nadal wystepuję - przeczyść komputer programem CCleaner.

Jeśli posiadasz Firewalla - to podaj jakiego - oraz sprawdź czy czasem nie blokuje połączenia na stronę wp.

gnomek84 , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami forum. Zapoznaj się proszę z regulaminem.

na 2 godziny wszystko wróciło do normy, ale teraz znów to samo się dzieje