Problem z otwieraniem strony

Witam

Nie moge wejść na pewną stronę po jej otwarciu wyświetla się taki komunikat.

Nie można wyświetlić strony XML

Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.


Jak zrobić abym mógł wejść na tą stronę?

podaj link do tej strony

Jeżeli korzystasz z ie to zmień przeglądarkę np. na firefox lub opera.

Ooo taaa… świetna porada xD po kim jak po kim, ale po Tobie _Puma_ się tego nie spodziewałem. Może jeszcze narzucimy każdemu jakiego komunikatora ma użyuwać, jakiego antywirusa i na kogo w wyborach głosować?

Co do problemu, prawdopodobnie autor spierniczył stronę… więc nic na to nie poradzisz. Chyba że to Twój plik, ale to pokaż źródło.

Nie koniecznie spierniczył stronę. Wiadomo że ie ma problemy z niektórymi rzeczami.

Moja porada dobra jak każda inna, lepiej zmienić przeglądarkę niż nie obejrzeć strony wcale, a może uważasz inaczej?

Nie twierdzę że moja ‘porada’ pomoże, ale warto spróbować :wink:

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że nie jest rzeczą dobrą narzucanie komuś swojego zdania. hmmm… w praktyce: zapewne widziałeś na wielu stronach napis “ta strona nadaje się do wyświetlania pod przeglądarką XXX w wersji YYY w rozdzielczości ekranu ble x ble”. No właśnie… ale po co mi ta informacja, skoro ja używam na co dzień przeglądarki XYZ, a nie XXX? ]

Pamiętam historię pewnego banku, który ograniczał całkowicie dostępność swojej strony dla innych przeglądarek niż IE. I czy to Twoim zdaniem jest dobre?

Tego typu narzucanie ogólnie bardzo źle wygląda i znaczy o całkowitym braku umiejętności i profesjonalizmu w tworzeniu stron. A podejrzewam (nawiązując dalej do powyższego przykładu), że stronę tego banku tworzyła wyspecjalizowana firma :slight_smile:

Każdy dokonuje wyboru tego co chce używać. Ja również nie jestem sympatykiem IE, ale jesli ktoś świadomie ją wybrał na swoją przeglądarkę to nie jest moja sprawa. A ja, jako twórca danej strony MUSZĘ zapewnić, by strona jako tako się wyświetlała chociaż pod trzema najpopularniejszymi przeglądarkami.

A swoją drogą, to jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby nie dało się jakiejś strony doprowadzić do stanu, żeby pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami wyglądała tak samo/podobne. Trzeba tylko mieć chęci :slight_smile:

Pozdrawiam.

Rozpisałeś się, w ogólnych zarysach masz całkowitą racje.

Np. onet nadal preferuje ie, ale to już ich sprawa :wink: