Problem z otwieraniem wielu folderow

Witam,

dzisiaj zauwazylem ze nie moge otworzyc wielu folderow z dysku C. Probowalem juz wszystkiego (przejmowanie folderow na wlasnosc, ustawienia prostego dostepu) i nadal nie dziala. Za kazdym razem pojawia sie komunikat “C:\Documents and settings nie istnieje. Odmowa dostepu”. Dzieje sie tak tez przy folderze “Application data, Dokumenty, Menu Start czy Pulpit”, ogolnie wiele innych ma ten sam problem. Tu jest moj log z HijackThis:

(http://www6.speedyshare.com/files/20244 … ckthis.log) prosilbym o pomoc, co poprawic ewentualnie w tym logu. Mam tu takze screena jak wygladaja te foldery: http://img684.imageshack.us/i/problemc.jpg/. Kazdy folder z niebieska strzalka w dolnym rogu, praktycznie sie nie otwiera, dodam ze OS to Vsta Home Premium. Z gory dziekuje za kazda pomoc.

[do usuniecia]

A jakim prawem zamiast zwykłych folderów są skróty?

Wszystko jest w porządku .

Vista i Win.7 zostały zmienione .

NP: folder “Documents and Settings” w Viście jest to folder “Użytkownicy” [uSERS].

Są to jakby skróty do nowych lokalizacji .

Pozostałe foldery [skróty] są odpowiednikami folderu ““ProgramData”” i zawartych w nim folderów .

Jeśli chcesz sprawdzić , w opcji folderów w widoku wyłącz “Użyj Kreatora udostępniania” i przyjmij uprawnienia do folderów.

Wlasnie nie wiem dlaczego te foldery sa widziane jako skroty. W folderze “Uzytkownicy” i “ProgramData” jest ta sama sytuacja co w innych folderach. Nie dziala takze sposob, o ktorym wspomnial “mysza”, po zmianie jest nadal to samo… Tu jeszcze podaje logi z OTL’a:

http://www.wklejto.pl/53141

Przejmowanie na własność pliku lub folderu w systemie Windows Vista

http://www.tricks.com.pl/przejmowanie-n … ows-vista/

Jest z Win.7 64b .

http://w385.wrzuta.pl/obraz/2NV0dQknChb/user

Jak wspomnialem na poczatku, przejmowanie na wlasnosc tez niestety nie dziala.