Problem z otwieraniem witryn

Witam. Chciałabym się do was zwrócić z ogromną prośbą. Od wczoraj 20 grudnia mam problemz otwarciem jednej strony internetowej. (dla ułatwienia powiem ze jest to strona www. ikariam. pl) I zupelnie nie wiem dlaczego tak sie stało. Nic nie instalowalam, nic nie usuwałam, a jednak ta strona nie chce sie wlaczyc. Zauwazylam rowniez ze inna strona tego samego tworcy rowniez u mnie sie nie wlacza choc wiem ze u innych dziala bez zarzutu. Czy miał ktos kiedys taki problem? Dodam jeszcze, ze raz na jaksi czas na jakąś minute do dwoch udaje się ja złapać, a tak cały czas widnieje napis “nie odnaleziono serwera”…

Błagam o pomoc :frowning:

Wyłącz antywira, firewalla, i wywal wszystkie blokowane porty z routera (o ile takowy posiadasz). Spróbuj wejść przez proxy. Jeśli ci się uda dostałeś bana :stuck_out_tongue:

nie sądzę. To musi być jakiś błąd w łączu ponieważ na drugim komputerze również witryna w ogole sie nie otwiera. Jednak u sasiada włącza się bez problemu.

Ban może być nałożony na IP. Spróbuj zrobić jak radzi Drobok.

no wiec zrobiamw szystko dokladnie jak pisaliscie, niestety strona ta dalej nie dzialala… pomimo ze wszystko chodzi slicznie :wink: A bana nie mialam nawet za co dostac :slight_smile: jakies inne pomysly? :slight_smile:

Nie jesteś sama z tym problemem. Mam dokładnie to samo. Od wczoraj nie mogę wejść na tę stronę. Dla pocieszenia dodam, że próbowałem z facebooka, komórki, drugiego kompa i nic.

to ja Ci podpowiem ze zrozbiam 2 rzeczy… po pierwsze zainstalwoalam opere (mialam mozille i explorera)i do tego przy uzyciu programu ad-aware cos tam zostalo wyczyszczone i gra smiga normalnie :slight_smile: na poczatku tylko przez opere a teraz moglam wrocic do mozili i dziala :slight_smile:

Od wczoraj mam to samo, z innego miejsca wchodzę do Ikariam, od siebie z 3 komputerów nie mogę, to samo z innymi grami tej firmy. Czy ktos wpadł na to o co chodzi. Pozdr. danuta

Może to jakiś syf, który przeniósł się również na inne komputery w domu.

Ściągnij jakiegoś Linuksa Live-CD, uruchom z płyty albo pendrive i sprawdź, jak będzie na nim. Jeśli tam będzie dobrze, proponuję wkleić logi w dziale Bezpieczeństwo.