Problem z otworzeniem Facebook'a

Mój problem polega na tym, że nie mam możliwości wejścia na Facebook’a. Dziwne, bo np. w godzinach południowych mogę bez problemu się zalogować, a wieczorkiem już nie. Tu są wyjątki, ale najczęściej w ogóle nie mogę wejść. Wyskakuje mi w oknie taka treść: “Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną pl-pl.facebook.com” Moja przeglądarka Chrome, na innych występuje ten sam błąd. Podejrzewam wirusa, zrobiłem skan i usunąłem kilkadziesiąt wirusów z komputera za pomocą programu: Malwarebytes Anti-Malware. Problem nie ustępuje. Wg. innych tematów zrobiłem logi w OTL: http://wklej.to/CHHJ2 . Także, proszę o pomoc w dalszym działaniu i pozbyciu się tego problemu. Liczę na wsparcie bardziej doświadczonych ludzi i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Odinstaluj uTorrentBar Toolbar,XfireXO Toolbar,flvto.com Freecorder Toolbar,Babylon Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Oto raport z usuwania: http://wklej.to/DAm2t Oto nowy log: http://wklej.to/rnW3T Wykonałem powyższe polecenia. Jak narazie jest ok, wszystko działa jak trzeba facebook też działa, ale poczekam jeszcze do wieczora, bo wcześniej prze chwile mi działał a później porażka była. Później jeszcze napiszę czy jest wszystko w porządku. Z góry dziękuję za pomoc, ale to może jeszcze nie koniec…

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.

Jeszcze raz wielkie dzięki, życzę wesołych świąt bez wirusów i przykrych niespodzianek. :smiley: