Problem z otworzeniem nagranych płyt

Witam. Mam taki problem. Ostatnio chciałam obejrzeć nagrane filmy na płycie i gdy włożyłam płytę to wyskakują mi programy, którymi mogę nagrać płytę. Płyta jest na pewno dobrze nagrana, bo przed formatem laptopa dobrze wszystko chodziło. Co się stało? Jak to można naprawić? Dodam jeszcze oryginalne płyty dobrze chodzą.

mam ten sam problem i wygląda na to że może ci siadać nagrywarka :frowning:

Klaudiaaa , możesz pokazać okienko/komunikat, który się pokazuje? Obstawiam, że ktoś przeciągnął jakieś pliki na ikonę napędu CD/DVD i on teraz zgłasza, że “pliki są gotowe do nagrania” - po prostu skasuj te pliki z tego okienka - oryginałom na dysku nic się nie stanie. Jednak dla potwierdzenia w 100%, zrób zrzut ekranu i pokaż nam go tu, na forum.

Mogę tylko jak się dodaję screena na forum?

Zapisz jako obrazek, następnie go załaduj np. na stronę http://imageshack.us/ i daj nam linka, który będzie nazwany “Minitura Forum”

21284631.th.gif

Uploaded with ImageShack.us

PS. Aby zapisać zrzut ekranu uruchom np. systemowy program Paint, naciśnij razem klawisze CTRL V następnie zapisz.

scrrenr.th.png

Dodane 14.05.2011 (So) 13:50

Coś mały wyszedł ale widać?

Ale jak kliknę “mój komputer” no to pokazuje się to: screen2vy.th.png

Uploaded with ImageShack.us tak jakby była to pusta płyta, a nie jest to pusta płyta :frowning: .

Na innym komputerze sprawdzałaś? Prawdopodobnie płyta nie została “zamknięta” pod koniec nagrywania i dlatego jest widziana jako pusta.

Na innym działa.

Teoretycznie płyta może być nagrana w sposób, którego Twoja nagrywarka nie obsługuje.

Ale wcześniej ta płyta działała przed formatem. W ogóle wszystkie płyty nagrane nie działają po formacie laptopa. :frowning:

Dodane 14.05.2011 (So) 15:20

No to jaki to w końcu problem? :lol:

Dodane 15.05.2011 (N) 11:38

Czy ktoś mi pomoże?

Dodane 17.05.2011 (Wt) 16:21

Temat uważam za zakończony.