Problem z otworzeniem pliku poprzez "otwórz za pomocą..."

Witam. Napotkałem dość irytujący problem związany z brakiem możliwości otworzenia pliku przez wybrany przez siebie program. Mam pliki formatu KST. System nie może ich skojarzyć z programem Norma Pro (wersja 4.36). Po dwukrotnym kliknięciu ukazuje mi się okno “Otwieranie za pomocą”. Z wiadomych przyczyn, żaden z programów znajdujących się na liście proponowanych nie uruchamia tego typu rozszerzenia. W związku z tym wybieram opcję “Przeglądaj” - tutaj znajduję i wybieram program Norma Pro oraz zaznaczam opcję “Zawsze używaj wybranego programu do …”. Ku mojemu zdziwieniu nie pojawia się w oknie ikonka wybranej przeze mnie normy. Wygląda to tak jakby system nie mógł przyjąć tego polecenia i pozostawia dotychczasowe ustawienia bez najmniejszych zmian. Co dziwne, problem ten występuje wyłącznie z Normą - gdy wybiorę pozostałe programy, wszystko działa tak jak powinno. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem tak aby pliki KST były automatycznie otwierane przez Normę Pro? Może jakiś zapis w rejestrze?

PS. Na chwilę obecną aby otworzyć KST muszę robić to z poziomu uruchomionej Normy (tzn. Plik/Otwórz…). Posiadam system Windows 7.