Problem z otworzeniem pliku

Mam troszkę dziwny problem.

Otóż. Pobrałem plik. Chcę go otworzyć. Kiedy klikam na niego pojawia się klepsydra i plik się nie otwiera. Jak kliknę w okienko w momencie kiedy czekam na otwarcie pliku pojawi się napis [brak odpowiedzi]. Miałem już raz taki problem lecz nie pamiętam co zrobiłem. Dotyczyło to wtedy również pobranego pliku.

Plik na pewno nie jest zawirusowany itp. Pobrany z oficjalnego źródła i nie mogę znaleźć osób, które mają taki sam problem jak ja. Chodzi mi w tym wypadku o instalke gry World of Tanks. Może problemem jest to, że dużo waży? Kiedy chcę go teraz usunąć to pisze, że jest używany przez jakiś program. Kiedy tak nie jest!

Masz może zainstalowany Microsoft Security Essentials?

Usunąć można Unlockerem i wtedy spróbuj pobrać ponownie

Tak mam. Ten program MS.

Jednak bardziej zależało by mi na zatrzymaniu go. Bo troszkę waży. A wcześniej jeszcze pobrałem inną wersję tej gry i to samo.

Na dwóch komputerach spotkałem się z dziwnym działaniem tego antywira. Jakoś nie lubił się z archiwami RAR i instalkami, zarówno branymi z sieci, jak i kopiowanymi z pendrajwa. Po prostu uszkadzał je bezpowrotnie. Nawet naprawa archiwum RAR z danych naprawczych nie pomagała. Aktualizacje nie pomagały. Polecam odinstalować MS Security Essentials. Przykre, ale prawdziwe.

Zostaje ci Avira, Avast, AVG w zastępstwie.