Problem z otworzeniem systemu po odtworzeniu systemu

Witam.

 

Od początku. Mam 3 letniego laptopa Dell Inspiron 15R N5110 z oryginalnym Windows 7 Home, w laptopie jest partycja oznaczona jako Recovery (15 GB). Postanowiłem go w pełni wyczyścić, sformatować, przywrócić do stanu fabrycznego. Do laptopta były dodane płyty ze sterownikami, a program Dell DataSafe polecił mi zrobić płyty, z których będę mógł przywrócić system. Stworzyłem je i dzisiaj postanowiłem użyć do sformatowania&postawienia czystego systemu po raz pierwszy. Włożyłem płytę, ustawiłem na przywrócenie fabrycznych ustawień bez przenoszenia osobistych głupot. Po 45 minutach komputer był sformatowany i została ponownie zainstalowana oryginalna zawartość. 

Powiedz co to za plik. Jeżeli BCD lub coś z ntldr, to prawdopodobnie musisz zrobić jeszcze raz instalację z Recovery ale tym razem wpiszesz takie komendy:

 

bootrec /fixboot

bootrec /fixmbr

(prawdopodobnie*:bootrec) /rebuilidbcd

 

 

*1. Prawdopodobnie musisz na początku napisać bootrec ponieważ nigdy nie robiłem rebuilidbcd :smiley:

Przeszukuje internet i znalazłem takowe porady. Właśnie odtworzyłem system i zanim odpalił po raz pierwszy wszedłem w tryb naprawy -> wiersz poleceń -> owe trzy komendy. Na pierwsze dwie odpisało mi, że jest sukces. Co ciekawe bootrec /rebuilidbcd wypisał, że nie odnalazł żadnej instancji Windowsa… Mniemam, że tak nie powinno być?