Problem z Outlook Express (nie wiem jak inacze nazwać temat)

Prośba do moderatorów: nie wiedziałem, jak nazwać temat i w jakim dziale napisać, więc proszę ewentualnie zmienić nazwę i przenieść)

Mam dwa bardzo ważne problemy:

PRIMO:

Dzwonił do mnie pewien facet, ale nie znam jego numeru ani nie mam identyfikacji dzwoniącego (mam tel. w TP SA, byłem u nich ale powiedzieli, że nie moga udzielić takich informacji). Sprawa jest dla mnie szalenie ważna (poważna). Czy istnieje jakiś sposób (legalny) aby sprawdzić jaki ten facet miał numer?

SECUNDO:

Wysłałem do tego samego gościa e-mail z Outlook Express 2007 (konto mam w GMAIL’u). W mailu był podany mój numer, więc on do mnie zadzwonił. Tam był też zapisany numer tego faceta. Jak wszyscy się zapewne domyślacie usunąłem ów e-maila. I teraz mam pytanie, czy usunięty e-mail idzie jakoś odzyskać? Zaznaczam, że przy kasowaniu od razu sunąłem go z folderu “Elementy usunięte”.

Sprawa jest dla mnie ważna i nie cierpiąca zwłoki, więc bardzo proszę o ewentualne szybkie odpowiedzi. :cry:

Sprawdź na serwerze może jeszcze tam został.

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Ale możesz mi wytłumaczyć, jestem kumaty.

Nie wiem gdzie masz pocztę zalożoną ale wszędzie jest tak samo "wchodzisz na serwer np.wp jak tam masz pocztę logujesz się i sprawdzasz w katalogu “odebrane” wiadomośc która cię interesuje to proste

Już rozumiem. Loguję się na Web Mail. Mam konto w Gmail, ale na serwerze też nie ma bo sprawdzałem (pierwsze, co mi do głowy przyszło).

Moja rada jest taka zaznacz w swoim kliencie poczty aby zostawiał kopie wiadomości na serwerze wtedy nie będziesz mniał takich chwilowych kłopotów.Pozdro

Przepraszam, ale Twoja rada jest w tym momencie bezużyteczna. Chodzi mi tylko o to aby naprawić problem wymieniony w moim 1 poście i tyle. Jakieś pomysły?

Jeżeli na serwerze poczty gmail, w elementy wysłane nie ma kopii Twojej wiadomości to raczej jej nie odzyskasz.

Mich@el Ang3lo , problem 1. jeśli mas założone konto na tp to tam masz wykaz połączeń przychodzących i wychodzących.

Chodzi Ci o konto w NEOSTRADZIE czy gdzie? Bo za bardzo nie rozumiem. Mógłbyś wytłumaczyć jak wejść na to konto i jak sprawdzić numery?

Na serwerze raczej tego nie będzie, outlook kasuje wiadomosci z serwa ,lecz istnieją takie programy jak odzyskiwacze danych…

Wpisz w googlach “odzyskiwanie danych” i wybierz jeden program…

program do odzyskiwania danych.Zaznaczasz typ plików i ci wyszukuje ale szukanie jest długie bo ci wyszuka jakieś pierdoły więc życze powodzenia

Już wiem o co chodzi z tym kontem w tp. Nie mam go założonego, więc numery będzie mi pokazywać ale od dnia w którym założe konto czy też z wcześniejszych?? Skoro w telepunkcie powiedzieli, że nie mogą pokazywać numerów przychodzących, tylko z nakazem prokuratorskim mogą to zrobić, więc dlaczego niby miały by być pokazywane w koncie w tp? Jak to jest?

Co do tych programów do odzyskiwania danych to poszukałem w GOOGLE i znalazłem ale wersje z ograniczeniami (wyszukują zwykle ostatnich 10 usuniętych e-maiili, a ten który szukam był trochę wcześniej).

Możecie dać jakiś link do takiego programu? Demo, trial ale żeby wyszukiwał normalnie (powiedzmy przez 30 dni, a potem przestaje działać).