Wygląda na trojana. Najpierw przeskanuj system jakimś innym antywirem niż ten co masz (np. jakimś online, ArcaMicroScan itp). Potem sprawdź konfigurację serwerów wchodzących i wychodzących, czy masz prawidłowo wpisane nazwy i opcje autoryzacji. Zrób porządek w folderach pocztowych, powywalaj z oe usunięte, zarchiwizowane albo zbędne wiadomości.
To nie trojan, tylko prawdopodobnie port poczty wychodzącej, standardowo jest 25, dla poczty wp 587, lub brak zaznaczenia opcji “serwer wymaga uwierzytelnienia”
W zasadzie to dziwne bo ja mam ustawione w Outlook Express na 25 i nie mam problemu z wysłaniem wiadomości. Wysyłam na inne moje konto i jestem pewien, że u mnie wychodzi spod portu 25 na WP. No ale fakt jest taki, że większość osób, z którymi rozmawiałem musiała zmienić na 587.
Chyba że problem dotyczy tylko użytkowników internetu dostarczanego przez TP SA.