Problem z OUTLOOK EXPRESS


(system) #1

Mam zainstalowanego na nowo WIN XP. Chciałem skonfigurować Outlook express'a aby odbierać pocztę. Otwieram program a tu wyskakuje okno:

"Nie można uruchomić programu Outlook Express. Aplikacja nie mogła otworzyć folderu przechowywania wiadomości programu Outlook Express. W komputerze zabrakło pamięci lub dysk jest pełny. Aby uzyskać dodatkową pomoc, skontaktuj się z obsługą techniczną firmy Microsoft. (0x8007007E, 126)" Przyciskam OK i wyskakuje kolejne okno: "Nie można uruchomić programu Outlook Express, ponieważ biblioteka MSOE.DLL nie może zostać zainicjowana. Program Outlook Express nie może być poprawnie zainsotalowany."

Czy ktoś może mi powiedzieć o co tutaj chodzi?? Przypominam, że mam nowo zainstalowanego WIN XP, mam bardzo wiele wolnego miejsca na dysku. Proszę o szybką odpowiedź.

Condor15


(krzysztof7272) #2

Przeczytaj to http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php ... w=previous i jeszcze to http://support.microsoft.com/?kbid=245419


(system) #3

Coś mi niechce wychodzić z ww linku. Tam jest to opisane jakoś tak Naukowo. Czy mógłby ktoś opisać to trochę łatwiej i zrozumialej?


(Tomek Zamlynny) #4

start-> uruchom-> sfc /scannow