Problem z Outlook Express

:frowning: Nie mogę wysyłać meili przez Outlook Express :frowning: co mam zrobić? pomocy! !!

Najpewniej - skonfigurować.

Konto pocztowe w jakim serwisie?

Zmień temat na konkretny.

Nie wiem za bardzo jak mam to zrobić;)

Konfiguracja Outlook’a w serwisie o2

Konfiguracja w Onet.pl

Temat chyba wiesz jak zmienić, prawda? :roll:

Sorki nadal niewiem o co kaman.Jestem nowicjuszką na kompie.Mam pocztę na interii .Dzięki za zmianę tematu :oops:

http://poczta.interia.pl/pomoc/?cat=57&inf=273 tu jest wszystko ładnie opisane.

wykonałam wszystko co napisaliście niestety z negatywnym skutkiem :frowning: mam odpowiedź że wystąpił błąd a zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją

A odblokowałaś OE w firewallu :?: :wink:

Nie no coś musiałaś przegapić. Jeszcze raz powoli i po mału. Lepiej już sie tego nie da opisać.

Zrobiłam krok po kroku i nic.Taka wiadomość wyskakuje mi przez cały czas :frowning: Serwer nie obsługuje połączenia SSL. Konto: ‘www.poczta.fm’, Serwer: ‘www.poczta.fm’, Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ‘250 8BITMIME’, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 250, Numer błędu: 0x800CCC7D

to źle zrobiłaś :stuck_out_tongue:

Istnieje także możliwość odbierania i wysyłania wiadomości przy wykorzystaniu bezpiecznego połączenia SSL. Te opcje mogą ale nie musza być zaznaczone.

Wybierz zakładkę zaawansowane i zaznacz opcję Ten serwer wymaga bezpiecznego połaczenia (SSL) dla obu serwerów (poczty wychodzącej i przychodzącej).Naciśnij Zastosuj i zamknij okno.