Problem z oznaczeniem zasięgu WIFI!?

Witam!

Mam taki dziwny problem, otóż internet działa mi normalnie ale zamiast kresek sygnału wyświetla mi się coś takiego jak na zdjęciu. http://images75.fotosik.pl/233/443fc305cf1198demed.jpg Dodam, że przez jakiś czas samo z siebie coś mi się stało i w ogóle nie chcialo mi widzieć sieci, ale z tym już sobie poradziłem. Wie ktoś może jak zrobić żeby były normalnie kreski zasięgu a nie to co na screenie?

 

Wygląda jakby szukało sieci albo się łączyło, nie wiem czy to logiczne, ale może jest połączone a jednocześnie skanuje w poszukiwaniu sieci?

Możesz spróbować przeinstalować sterowniki do karty sieciowej, najlepiej w najnowszej wersji.

Kliknij na tej ikonie “otwórz Centrum sieci i udostępniania” potem po lewej “zmień ustawienia karty sieciowej” i tam wyłącz kartę “połączenie lokalne” jeśli używasz tylko WiFi.

Nieraz jak jest włączona karta połączenia modemowego to nie przełącza się ikona na połączenie WiFi.

Nie mam tam w ogóle połączenia lokalnego. Próbowałem wyłączyć kartę sieciową ethernet w menedżerze urządzeń ale dalej jest tak samo. Jakieś inne pomysły przychodzą wam do głowy? 

Trochę dziwne, że nie masz tam karty ethernet, wobec tego chyba masz coś skopane w systemie.

Może spróbuj przeinstalować sterownik od tej karty ethernet i wówczas ci się pokaże prawidłowo w centrum sieci a jak nie pomoże to i tej od WiFi.

Możliwe, że podłączałeś jakieś modemy zewnętrzne na USB od Play i tak dalej i pozostały jakieś śmieci.

Piszesz, że nie chciało ci w ogóle widzieć sieci i sobie poradziłeś, możliwe, że coś źle ustawiłeś.