Problem z p2p a zamazywanie ściąganego pliku

Własnie się dowiedziałem ze moderator nie przepuscił.

Pierwszy temat wywalił a w tym co ty napisałes nie był wpisu moda więc nie wprowadzaj w błąd.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=89550

A skąd moderator ma wiedzieć, że o godzinie 1:07 powstanie kopia tematu sprzed godziny? I że Autor po prostu zasłoni plik zamiast pomyśleć i poczytać regulamin, do którego odesłałem go w poprzednim temacie, usuniętym przeze mnie? Wymagasz, żeby moderacja siedziała 24h na dobę? I tak jestem czasami do białego rana, bo nieraz sytuacja tego wymaga.

A powinieneś sprawdzić, komu pomagasz. Tego wymaga regulamin i o tym pisałem w poprzednim poście. Po wyrzuceniu 1 tematu z racji przepracowania, kłopotów rodzinnych, choroby i wielu innych po prostu poszedłem spać. Więc proszę nie zwalać na mnie winy za to, że temat został na miejscu. A jak na forum nie ma żadnego z moderatorów - to znaczy, że temat jest ok? Nie sądzę.

Trzeba czytać i patrzeć, na co się odpowiada, tym bardziej że post darego powinien skłonić Ciebie do tego, że coś jest nie tak. Wystarczyło cofnąć się o temat wstecz tego użytkownika (który miał na tym forum jedynie dwa).

Nie był. Każdy plik ma kombinację liter i innych. Dokładnie zostało sprawdzone.

Aaaaale to nieważne.

EDIT:

Wisi mi to jedno ostrzeżenie. Nie wiedziałem że na tym vortalu jest taka MANIA legalności - toteż nie przejąłem się tym, że jakiś mod kazał komuś coś zamazać.

Ale tak jak mówiłem, to nieważne.

Jeśli szczególnym wyczuleniem na te sprawy spowodowanym konkretnym sprofilowaniem popularnego w Polsce Vortalu nazywasz manią - osobliwe. :roll:

Promujemy legalne oprogramowanie, nie dopuszczamy w żadnym wypadku do takich sytuacji i tak będziemy robić dalej - sprawdzać i dochodzić do sytuacji jasnych i klarownych, a niwelować te podejrzane.

No dobra, samo to że nie można screenów na których są jakieś piraty pokazywać - to jeszcze normalne.

Ale dawanie ostrzeżenia za to że się nie przejąłem tym że na screenach może być coś nielegalnego (pomyślałem aaaa co tam - mod to przepuścił to mogę odpowiedzieć) to już mania.

EDIT:

Aaaale tak jak mówiłem, to nieważne - jak dla mnie temat można zamknąć.

Nie mania. Nie przestrzegasz regulaminu - dostałeś ostrzeżenie. Nowy nie jesteś. A sam przyznałeś, że Ci się nie chciało. Więc sprawa jasna. Ja upominałem.

Mówiłem wcześniej - o temat powstał o 1 w nocy, na forum nie było żadnego moderatora a Ty mówisz, że przepuścił :o

Z resztą - mówisz, że

Ale i tak ciągniesz dalej :?

Dla mnie EOT. Prosiłem, żeby przestrzegać regulaminu i uważać, co się robi na forum. A to, co robię, to się nie nazywa mania tylko sumienność. Nie każdemu się to podoba, ale trudno. Kochać mnie nie musisz. Mam określone zadanie i tyle. Proponuję poczytać regulamin i zacząć go przestrzegać.

W drugim temacie nie było jeszcze moderatorskiej interwencji, więc nie można mówić, że przepuścił. Powinieneś zasugerować się także opinią poprzednika i sam to przemyśleć.

To kończy sprawę - EOT

No dobra - to przecież mówię że można zamknąć.

Następnym razem będę bardziej uważał na jakie posty odpowiadam i tyle. Nie wiem po co ta dyskusja - przecież mówię że mi nie zależy.

Olejcie to ludzie i zamknijcie w końcu ten temat.

Nie ma potrzeby zamykania tematu.

I o to chodziło nam od samego początku.

Jednak nam zależało do tego, by wyjaśnić, jak było naprawdę, bez wprowadzania w błąd.

Wracając do meritum tematu.

Sprawa zamazywania plików w programach p2p zostanie przedyskutowana i decyzje zostaną ogłoszone.

Po raz kolejny pisze ze była noc a mod nawet nie zdążył zainterweniować.

no ja około godziny 1:40 chyba zostawiłem na SB info dla moda który wejdzie na forum, ale chyba info znikneło i dopiero squeet zainterweniował w tym temacie :roll:

A czy to ważne ?? Po prostu tak sobie pomyślałem w TAMTYM momencie - a w TAMTYM momencie akurat nie wiedziałem że moderator jednak tego nie przepuści i temat jest zdublowany…

Nie wiem po co tak uparcie ciągniecie ten temat… :x :x :x