Problem z p2p a zamazywanie ściąganego pliku

ostatnio na forum można zuważyć nowa mode a mianowicie zamazywanie plików ściaganych w p2p aby wszystko wyglądało legalnie, otuż wczoraj jeden z uzytkowników słabo to zamazał i udało mi sie znaleźć ów plik, i rozszyfrowac całą nazwe, plik jak najbardziej nielegalny

chodzi mi o ten temat

temat z kosza

temat powstały ponad godzine po usunięciu poprzedniego

cały czas myslałem że piratom na forum sie nie pomaga, widac wystarczy ładnie zamasko0wac co sie sciaga i już jest wszystko ok, tak samo w grach :roll: co niektórzy uzytkownicy wypisują aby uzyskać pomoc staje sie niekiedy tak komiczne ze lepiej sie to czyta niż jm albo bash :shock: :shock: :shock: i tu jest moje pytanie, czy blackman dobrze zrobił ze odpisał mu na problem ?

Szkoda, że tych tematów już nie ma - widziałbym o co chodzi.

Raczej nie. A ja mam propozycję - wprowdzić nakaz niezamazywania tego co się ściąga. Jesteśmy na forum o legalnym oprogramowaniu i jaka to tajemnica co się ściąga. :!:

gimbo jakto nie ma? są w koszu :stuck_out_tongue:

A skąd miał wiedzieć co zamazał pytający? Przecież BlackMan nie ma obowiązku śledzenia wszystkich tematów i mógł nie wiedzieć, że w poprzednim temacie pytający źle zamazał nazwę ściąganego pliku i widać było trochę tejże.

cece bo dary napisał w pierwszej odpowiedzi :!:

Post BlackMana był dość długi i dary mógł napisać w trakcie pisania postu przez BM.

to po napisaniu BlackMan miał obowiązek sprawdzić czy jakaś odp. wcześniej nie padła :?

I prawdopodobnie sprawdził.

Dary nie jest autorytetem, a i nie był do końca pewien swej opini (“przecież i tak wiadomo że chodzi o coś tam atlantis i to jest raczej pirat wiec na tym forum odpowiedzi na problem nie znajdziesz”), więc normalnym jest, że BlackMan nie skasował swojego bardzo pomocnego postu, bo “komuś się coś wydaje”. Zresztą, ile było takich tematów, w których ktoś tylko mazał nazwę pliku? Dużo. I co, też im pomagano, a prawdopodobieństwo, że ściągali coś legalnego było małe.

cece właśnie w tym temacie chodzi o to by naprzyszłość niepomagac ludzią którzy maskują nazwy plików :?

Ale miał obowiązek przestrzegać regulaminu. Tym bardziej, że jednak w otwierającym poście, Autor dał mi znać że zamazał screeny a dary zwrócił uwage, że jest to kolejny temat… Wystarczyło tylko poszukać tematu poprzedniego tego Pana (które de facto miał 2 posty na koncie) i już wszystko stałoby się jasne.

Każdy użytkownik ma obowiązek przestrzegać regulaminu. I to dotyczy wszystkiego. Tak samo wklejanych linków. Jesli strona ma powiązania z nielegalem, a user tego nie sprawdzi - łamie regulamin i ponosi konsekwencje.

Co do tematu - zostanie to przedyskutowane.

Ja nie widzę w Twoim pierwszym poście takiej propozycji. Odpowiadałem więc na pytanie przez Ciebie postawione - “czy blackman dobrze zrobił ze odpisał mu na problem ?”.

linki sie nie pokazują bo sa z www na poczatku, a to zły adres forum.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=89536

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=89550

Już mu poprawiłem

Jestem za tym :wink:

Czepiasz się.

I co z tego że było “COŚTAM ATLANTIS” - to równie dobrze mógł być TRAILER któregoś odcinka atlantis - przeciez trailery wychodzą każdego dnia GIGABAJTAMI - może ktoś wrzucił po prostu trailer na torrenta ??

EDIT:

A tak w ogóle to o proszę ! Dostałem ostrzeżenie ? To moze moderator squeet też powinien je dostać - bo przepuścił posta tamtego pana ??

Ja odpowiedziałem bo myślałem że skoro moderator przepuszcza posta (po uprzednim NAKAZIE zamazania), to wszystko jest OK ?

Ja NIE WIDZIAŁEM co było na obrazku przed zamazaniem, więc co mnie to obchodzi co tam było ?? Moderator kazał zamazać i przepuścił, więc dla mnie jest OK.

PS.

A tak w ogóle to i tak mam to gdzieś, możecie mi zostawić to ostrzeżenie. Jedno ostrzeżenie w tą czy w tamtą…

Wiec o co ten płacz.

Wiedziałeś dobrze co pisałeś.

Jeżeli moderator coś przepuszcza, to dla mnie jest OK - nawet nie patrzyłem na tamtego screena i że akurat znam się na tym problemie, to odpowiedziałem bez zastanowienia…

Ale to nieważne.

Moderator tez człowiek. A nie myli sie ten co nic nie robi. ;]

Wszystko da się zmienić.

W dobie fotomontażu co to za problem będzie zamiast zamasywania zmienić kilka literek ;]