Problem z p2p - Bittornado i torrent++ sie zawieszaja

Mam neostrade i jak dotad uzywalem bittornada do sciagania plikow. Mialem dobre osiagi w granicach 75 KB, ale problem sie zaczol nagle. Wczoraj z niewiadomych mi przyczyn po ok jednej godzinie sciaganie sie zawiesilo wiec wylaczylem torrenta i wlaczylem znowu. Tak jak za pierwszym razem chwile posciogalo iz nowu sie zawiesilo :(. zdeinstalowalem neostrade i bittornado i zainstalowalem od nowa. Niestety problem sie powtarza. W koncu zdeinatalowalem bittornado i zainstalowalem bittorenta++ nowsje niestety torrent znowu sie zawiesil nie wiem co jest tego przyczyna prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.

Traceback (most recent call last):

File “DlgMain\DlgMain.pyo”, line 96, in Destroy

File “DlgMain\DlgMain.pyo”, line 138, in Destroy

File “wxPython\wx.pyo”, line 1738, in __getattr__

wxPython.wx.wxPyDeadObjectError: The C++ part of the TabTrans object has been deleted, attribute access no longer allowed.

no i przypuszczalnie to chyba mam wirka bo cos takiego wyskoczylo ale dokladnie nie wiem jeszcze w necie poszukam ale jesli ktos cos wie na temat tgo wxpythona to prosze o pomoc

uzyj Azureusa i po klopocie on niema takich problemow

http://sourceforge.net/project/showfile … p_id=84122

Tak ! Auzerus jest spox.Zrób tak jak mowi kamcia.Albo usuń całkowicie bittorenta nawet to w documents and settings i zainstaluj od nowa.