Problem z p2p na viscie

Witajcie! mam problem z programami p2p takimi jak bitSpirit czy utorrent. Co sie dzieje?? Otóż załączając jeden z wymienionych programów zaczyna się problem z otwieraniem stron!Wspomną też, że testowałem nie tylko te wymienione programy, ale wiele innych! Do przeglądania stron używam Firefoxa - na IE dzieje sie to samo! Nigdy z czyms takim wcześniej się nie spotkałem! Proszę o pomoc! Ustawienia opcji Sciagania lub wysylania nic nie pomagaja!

P2P generuje ogromny ruch w sieci. Możliwe że po prostu łącze nie wyrabia z połączeniem wielu użytkowników, albo jeżeli masz łącze ADSL to musisz ograniczyć prędkość wysyłania … nie wiem czym to jest powodowane, ale jeżeli masz prędkość wysyłania ustawioną na “Bez limitów” to prędkość ściągania drastycznie spada.

Zmniejsz liczbę połączeń i po sprawie. U mnie Utorrent działa pod Vistą bez żadnego problemu, zresztą tak samo jak pod XP, ale ja zmniejszyłem liczbę połączeń do 300. Musisz poeksperymentować z tą liczbą by znaleźć optymalne ustawienie dla swojego łącza

Nie ma problemu z programami p2p na Viście. Jeżeli jakiekolwiek już występują, dotyczą konfiguracji i wydajności łącza internetowego.

U mnie uTorrent 1.8.1 jest ustawiony tak:

7f05c338ff91f1e5.jpg

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku