Problem z p2p na viscie


(Krzysztof Ciarkowski) #1

Witajcie! mam problem z programami p2p takimi jak bitSpirit czy utorrent. Co sie dzieje?? Otóż załączając jeden z wymienionych programów zaczyna się problem z otwieraniem stron!Wspomną też, że testowałem nie tylko te wymienione programy, ale wiele innych! Do przeglądania stron używam Firefoxa - na IE dzieje sie to samo! Nigdy z czyms takim wcześniej się nie spotkałem! Proszę o pomoc! Ustawienia opcji Sciagania lub wysylania nic nie pomagaja!


(system) #2

P2P generuje ogromny ruch w sieci. Możliwe że po prostu łącze nie wyrabia z połączeniem wielu użytkowników, albo jeżeli masz łącze ADSL to musisz ograniczyć prędkość wysyłania ... nie wiem czym to jest powodowane, ale jeżeli masz prędkość wysyłania ustawioną na "Bez limitów" to prędkość ściągania drastycznie spada.


(MarS) #3

Zmniejsz liczbę połączeń i po sprawie. U mnie Utorrent działa pod Vistą bez żadnego problemu, zresztą tak samo jak pod XP, ale ja zmniejszyłem liczbę połączeń do 300. Musisz poeksperymentować z tą liczbą by znaleźć optymalne ustawienie dla swojego łącza


(Plgracz) #4

Nie ma problemu z programami p2p na Viście. Jeżeli jakiekolwiek już występują, dotyczą konfiguracji i wydajności łącza internetowego.

U mnie uTorrent 1.8.1 jest ustawiony tak:

7f05c338ff91f1e5.jpg

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku