Problem z p2p

Mam wielki problem z p2p, a właściwie ze ściąganiem plików. Gdy zainstaluje jakikowiek program typu p2p, nie mogę połączyć sie z żadnym serwerem. Mogę 3 godz. nawet siedzieć i nic. Pomóżcie

a jakie programy instalowałeś? sądze że Emula i Kazze racja?

jak masz sieć , tomoze administrator ci poblokował :x

emula i limewire. Kiedyś działało a teraz nici. Pytałam się administratora i mówił, że nie.

co do emula to może byłeś połączony z serwerem (z kadem nie musisz) i przez te 3 h “Mogę 3 godz. nawet siedzieć i nic” nic nie pobierał. mi kiedyś przez około 5h nie chciał pobrać aż się leciutko wkurzyłem :roll: i zainstalowałem dc ++ więc tobie proponuje to samo uczynić :slight_smile:

p.s zobacz czy czasami twój firewall nie blokuje ci połączeń z tymi programami

Jeśli firewall blokuje Ci połączenia to dodaj programy do wyjątkow,i polecam używać DC++ lub BitCometa.

A z eMule tak już jest że stoi się godzinami w kolejkach :smiley:

Dla pewnosci to na twoim miejscu sprawdził bym,sobie programikiem czy aby napewno porty nie są blokowane,bo admin kazdy jeden lubi gadac co innego…

Poszukaj na forum programu dio sprawdzania portów,bo było wiele razy.

A skąd mam wiedzieć gdzie mam szukać tego firewalla. Nie wiem o co chodzi. Mialam jakąś zapore systemową z serwis packa2, ale odinstalowałam, bo mi komp zaczął świrować. Może to dlatego?

Wwindows XP wejdz w ustawienia a nastepnie w połączenia sieciowe a po lewej stronie masz ZAPORA INTERNETOWA SYSTEMU WINDOWS,kliknij i odznacz.

Nie mam już tego kiedyś miałam, ale odinstalowałam serwis packa2. Od tago czasu nie mam tych zapor.

yyy ja nie sp2 i mam te zabezpieczenia wiec ty tez powinienes :expressionless: