Problem z P2P

Korzystałem już z Kazaa, eMule, BearShare i ciągle widzę to samo. Odliczanie jakiegoś czasu, WAITING / ACYIVE / More sources needed i takie inne bajery. Sieć LAN ok.450 kbps (tak pokazuje http://www.numion.com) we flashGet ma jakieś 150 kbps a jak RAZ udało mi się w Kazaa rozpocząć ściąganie to miałem transfer 0.3kbps-1.5kbps. To jest jakiś koszmar. POMOCY. Z góry dzięki. Windows98SE

poprostu masz poblokowane porty tych programow i tyle tak to jest niby net ladnie i pieknie w umowie wyglada ,a jak dochodzi do korzystania z porgramow p2p to kiszka i torrent tez ,a potem ktos mowi ze torent jest wolny np. to tylko od twoejej sieci zalezy i od tego co masz poblokowane

ewent. w czym masz ograniczony dostep do neta (brak zew. IP czy niemoznosc ustawienia bezposredniego polacz. NAT )

a jesli masz siec lan to co masz router jak sie niemyle masz wiec musisz zrobic forwardowanie portow i posprawie wtedy jest

tu masz na ten temat cosik:

http://pclab.pl/thread26372.html

jak by miał poblowane to wogule by nie mógł ściągać najwyrzej moze być ograniczenie pasma ustawione na kaze na routerze

pysiu a co ja powiedzialam

niemowe ze wszytkie pobolokowne tylko te z ktorych korzysta program:

i to ogolnie napisalam nieprawdaz:

a ten transfer to tylko wypadkowa i napewno byla przez momnet przeklamanie i tyle:

czyt. dalej do lanu hihi widac ze nieczytacie calych postow , a potem sie ma pretensje :wink: pozdro

No dobra. Ale co taki biedny baran jak ja może zrobić? Forwardowanie portów to dla mnie obce pojecie i jesli jest to możliwe to prosiłbym o szczegółową instrukcję. Ale to co piszecei to ma sens. Ten facet od stałego łącza jest uczulony :twisted: na p2p bo mu się stronki nie wyświetlają. Czy on mógłby cuś tam poblokaować?

zmien lacze na inne albo wykup sobie zewnetrzne IP w sieciach lan to kosztuje jakies 10zl do abonamentu

Jeśli jest adminem to owszem, że mógł poblokować porty. Jest to nawet b.prawdopodobne skoro

Jeśli to jest przyczyną to będziesz musiał z nim pogadać 8)

ale to juz muisz pogadac z adminem niemozes sobie tak samemu to robic heh chyba wiesz o tym zreszta on ma o tym pojecia tak sadze wiec najpierw z nim pogadaj i tyle

Dzięki. Idę do tego gościa. Mam nadzieję że będzie dobrze…

Wiataj

Może masz wyłączone pobieranie plików, wejdz panel sterownia > opcje internetowe > zabezpieczenia i wejdz na poziom niestandardowy i znajdz pobieranie plików.

Pozdrawiam

Zapomniałem dodać że bardzo możliwe że te programy są źle skonfigurowane. Gdzie się dało zostawiałem domyślne ale…