Problem z padem Logitech F710 w GranTurismo 6

Witam.

Mam nadzieję, że to odpowiedni dział na ten rodzaj problemu. Jak dotąd nie miałem problemu z korzystaniem z tego pada jako drugiego do konsoli PS3. Jednak kiedy spróbowałem grać w 2 osoby w GranTurismo 6 pojawił się dziwny problem. Pad działa w menu, wszystko normalnie. Jednak gdy uruchamiam wyścig i nieważne, czy w trybie 1 gracza czy split screen, to gdy używam Logitecha, w trakcie wyścigu nie działa kompletnie nic oprócz przycisku Start. Widać, że system wyłapuje wciśnięcia klawiszy bo kiedy wybiorę opcje pokazywania klawiszy, to widać które wciskam, jednak nie ma jakiejkolwiek reakcji w grze - wciskam gaz, na ekranie pojawia się guzik oznaczający wciśnięty gaz, a mimo to auto stoi w miejscu… Czy ktoś mógłby pomóc? Nie za bardzo uśmiecha mi się wydawanie stówki na kolejnego DualShocka tylko do tej jednej gry.

 

Edit:

W GranTurismo 5 sprawa wygląda identycznie. W GTA V i Mortal Kombat jest idealnie…

Niestety nic z tym nie zrobisz. Zdecydowana większość nieoficjalnych akcesoriów nie działa z tymi grami i już.