Problem z padem - prawy analog nie reaguje


(Kysu14) #1

Witam!

Otóż ostatnio zakupiłem sobie pada Genesis Natec P44 bo wyglądał dosyć poręcznie i cena też nie była wielka. Kupiliśmy po jednym z kolegą do gry w FIFĘ 14. Wszystko fajnie pięknie działa lecz prawy analog nie reaguje kompletnie a służy on do wykonywania różnych sztuczek itd. Nie, to nie jest problem z padem ponieważ u kolegi jest to tamo a czytałem jeszcze gdzieś, że nie tylko my mamy taki problem lecz inni też. Było gdzieś napisane (na jakimś forum inny użytkownik też prosił o pomoc) żeby skopiować te ustawienia ze starszej wersji FIFY i sobie skonfigurować lecz to nie przyniosło efektu. Jest tu przycisk od analogów który ma 3 funkcje tj. nie świeci, świeci i mruga lecz żadna z tych funkcji nie włącza prawego analoga. Wgrałem sterowniki z oficjalnej strony nateca chodź urządzenie to jest Plug-and-Play to dla spokoju zrobiłem to lecz nic to nie dało.

Obaj mamy Windows 7 64bit ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc i pozdrawiam.


(Fan Xp) #2

ale że analog nie działa , czy fifa 14 nie skonfigurowana pod ten pad ?


(Los Emilos Email) #3

Czesto jest ten problem przy padach, ktore nie naleza do czolowki firm. Wydaje mi sie ze pomoze zainstalowanie softu ktory emuluje pad od xbox’a 360.


(Kysu14) #4

Analog działa, ale prawdopodobnie FIFA nie jest skonfigurowana pod ten pad. To jaki ten soft zainstalować i jakie czynności wykonać żeby wszystko działało? 

Robiłem wszystko z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=jPvMQNYTJ3M lecz to nic nie dało.


(Michal Jastrzebski) #5

Drogi Kysu123


(Fan Xp) #6

fachowa pomoc firm zarejestrować się wwalić się w temat i poprosić o kontakt na e-mail :smiley: ja nie wiem jak oni to wyszukują te problemy…


(Michal Jastrzebski) #7

 

Fan-xp kontakt mailowy pozwala nam lepiej i szybciej skierować sprawę do osoby odpowiedzialnej za podobne problemy. Dodatkowo możemy wówczas umówić kontakt telefoniczny.

Pozdrawiamy

Zespół Natec


(adamok) #8

Najlepszym możliwym wyborem będzie zakup oryginalnego pada najlepiej od X360.

Twoje pady są marne, i nieobsługiwane przez Fifę jak i większość innych nowszych gier. 

Sam mam pada za 20 zł, udało mi się skonfigurować fifę tak aby prawy analog działał, lecz i tak beznadziejnie to działało. Uwierz mi że niewiele pomagają te triki, nieraz wyjdzie nieraz nie, lepiej grać taktyką, a nie myśleć że dzięki trikowi obejdziesz kilku obrońców.