Problem z padem - prawy analog nie reaguje

Witam!

Otóż ostatnio zakupiłem sobie pada Genesis Natec P44 bo wyglądał dosyć poręcznie i cena też nie była wielka. Kupiliśmy po jednym z kolegą do gry w FIFĘ 14. Wszystko fajnie pięknie działa lecz prawy analog nie reaguje kompletnie a służy on do wykonywania różnych sztuczek itd. Nie, to nie jest problem z padem ponieważ u kolegi jest to tamo a czytałem jeszcze gdzieś, że nie tylko my mamy taki problem lecz inni też. Było gdzieś napisane (na jakimś forum inny użytkownik też prosił o pomoc) żeby skopiować te ustawienia ze starszej wersji FIFY i sobie skonfigurować lecz to nie przyniosło efektu. Jest tu przycisk od analogów który ma 3 funkcje tj. nie świeci, świeci i mruga lecz żadna z tych funkcji nie włącza prawego analoga. Wgrałem sterowniki z oficjalnej strony nateca chodź urządzenie to jest Plug-and-Play to dla spokoju zrobiłem to lecz nic to nie dało.

Obaj mamy Windows 7 64bit ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

ale że analog nie działa , czy fifa 14 nie skonfigurowana pod ten pad ?

Czesto jest ten problem przy padach, ktore nie naleza do czolowki firm. Wydaje mi sie ze pomoze zainstalowanie softu ktory emuluje pad od xbox’a 360.

Analog działa, ale prawdopodobnie FIFA nie jest skonfigurowana pod ten pad. To jaki ten soft zainstalować i jakie czynności wykonać żeby wszystko działało? 

Robiłem wszystko z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=jPvMQNYTJ3M lecz to nic nie dało.

Drogi Kysu123

fachowa pomoc firm zarejestrować się wwalić się w temat i poprosić o kontakt na e-mail :smiley: ja nie wiem jak oni to wyszukują te problemy…

 

Fan-xp kontakt mailowy pozwala nam lepiej i szybciej skierować sprawę do osoby odpowiedzialnej za podobne problemy. Dodatkowo możemy wówczas umówić kontakt telefoniczny.

Pozdrawiamy

Zespół Natec

Najlepszym możliwym wyborem będzie zakup oryginalnego pada najlepiej od X360.

Twoje pady są marne, i nieobsługiwane przez Fifę jak i większość innych nowszych gier. 

Sam mam pada za 20 zł, udało mi się skonfigurować fifę tak aby prawy analog działał, lecz i tak beznadziejnie to działało. Uwierz mi że niewiele pomagają te triki, nieraz wyjdzie nieraz nie, lepiej grać taktyką, a nie myśleć że dzięki trikowi obejdziesz kilku obrońców.