Problem z pagefile.sys i sptd.sys


(Maly723) #1

Problem z plikiem pagefile.sys avira wykrywa w nim jakiś błąd jak można coś na to poradzi. Dokładnie pokazuje że problemy są z takimi plikami.z góry dziękuję za radę. wiem że plik sptd.sys wykorzystywany jest przez daemona nie wiem jak rozwiązać problem komp się zawiesza przy większych operacjach.

Begin scan in 'C:\'

C:\pagefile.sys

[WARNING] The file could not be opened!

C:\WINDOWS\system32\drivers\sptd.sys

[WARNING] The file could not be opened!


(Maly723) #2

jeszcze miałbym prośbe jak dobrze ustawić plik stronicowania mam ramu 1GB a ustawione mam rozmiar niestandardowy: rozmiar początkowy 1536 a rozmiar maksymalny 3072 i to tylko na partycji systemowej.


(vanderneels) #3

To tylko informacja, że Avira nie może przeskanować tych plików (pojawi się to przy każdym skanowaniu).

Wszystko jest w porządku.


(Maly723) #4

to jaka może być przyczyna że komputer się zawiesza gdzy uruchamiaminstalke gry naprzykład


(vanderneels) #5

Przepraszam, nie doczytałem.

viewtopic.php?t=212377 - może to pomoże.


(Maly723) #6

Problem powraca po ponownym zainstalowaniu daemona, mam jeszczse jeden problem może zawieszanie komputera spowodowane byłonim a mianowicie problem z javą po przyinstalowaniu pakietu JavaSE Develooment Kit 6 update 11 pojawia sie niebiesko tło z informacjami o błędach i automatycznie sie restartuje komputer. a Komputer zawiesza sie wtedy kiedy motuje obraz w daemonie próbuje zainstalować gre i wyskakuje okienko z mojego firewalla czy dopuścić java binary coś tam coś tanie pamiętam dokładnie kiedy dopuszczam jest automatycznie zawieszenie


(Olixxx94) #7

Wciśnij klawisze "logo Win"+Pause/Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie-> Ustawienia-> odhacz Automatycznie uruchom ponownie. Podaj kod błędu (od STOP).


(Maly723) #8

dzięki problem rozwiązany temat do usunięcia