Problem z Pakietowaniem mojego DSL'a

Witam mam problem otóż ciagle na moj sieć ktoś wysyła pakiety :confused:

Sep/19/2005 18:08:00 Drop UDP packet from WAN 64.37.216.21:4672 80.55.89.222:6016

18:10:43 Drop TCP packet from WAN 80.50.61.46:3952 80.55.89.222:4662

to wyglda mniej wiecej tak tylko z tym, iż ten komunikat w logu routera wyskakuje co 1-2 sekundy :confused: mam pytanie co zrobić aby nie wiem zablokować to jakoś czy coś. Mam sieć bezprzewodowa. Przez te wysyłane kilogramami pakiety mamy bardzo poważne problemy z netem.

z góry dzięki za pomoc

Siemka, może poproś administratora sieci twojego dostawcy internetu o pomoc.

no to klops bo administrator tej sieci to ja czytałem trochę o tym, że w przypadku neostrady nie ma problemu wystarczy zrestartować modem z DSL’em zaczyna się problem stałe IP również dowiedziałem się, że TP S.A. oferuje dodatkowy pakiet e-security który kosztuje uwaga uwaga 183 pln z groszami :slight_smile: więc to napewno nie wchodzi w grę. Więc po raz kolejny raz zwracam się do was o pomoc chociaż, żebyście mi wytłumaczyli jak zablokować te najbardziej narażone porty a i jeszcze gdyby był ktoś miły podał jakieś schemat Ipków od niskich do wysokich bo tego akurat wymaga firewall w routerze a i jeszcze czy mam blokować porty TCP/UDP i mam również ICMP i nie wiem co to znaczy :confused: Dziękuje z góry za wytłumaczenie.

Pozdrawiam wszystkich przegladających ten Topic :smiley: