Problem z pakowaniem arciwum 7-zip

Gdy próbuje spakować archiwum 7-zip to pojawia mi się komunikat:

681b70e947198f70m.jpg

Sprawdź, czy plik nie ma atrybutu Tylko do odczytu

van.dal ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jaki system? Podobne błędy widziałem w 64 bitowym systemie, gdy program był w 32 bitowej wersji.

Wndows Vista Home premium

Ale 32 czy 64 bit? Zanim będziemy dalej dywagować spróbuj spakować inny podobny plik.

Próbowalem i to samo

Sprawdź we właściwościach systemu to o co Cię prosiłem

Jak widzisz są różne wersje programu http://www.thepcdude.com/7zip/

Niestety ja nie mam innego pomysłu, jeśli wykluczymy moje przypuszczenia to będziesz musiał czekać na inne podpowiedzi :slight_smile:

Spróbuj jeszcze IzArc’em

Mam 32 bitową wersje systemu i program wersja 32 bit i nic dalej to samo :frowning:

Przed spakowaniem zmieniasz standardowe ustawienia? Spróbuj prawym przyciskiem na plik- dodaj do “xxx.7z”

Jeśli nie pomoże

:arrow: usuń 7-zip za pomocą dodaj/usuń programy

:arrow: Start- wyszukaj Ręcznie usuń wszelkie pozostałości po programie (pliki, foldery)

:arrow: start- uruchom- regedit

:arrow: stwórz kopię zapasową rejestru (plik- eksportuj - wpisujesz nazwę, zapisujesz jako plik .reg)

:arrow: kliknij w lewym oknie na Mój Komputer, edycja - znajdź i ręcznie poszukaj kluczy wpisując 7-zip

Usuwaj i szukaj dalej poprzez polecenie znajdź następny

Po tej operacji restart i ponowna instalacja z tego linka.

Prawie nic nie dało

Jedne pliki kompresuje a inne nie

Wyczyść pliki tymczasowe CCleaner’em. Przeskanuj kompa antywirusem